Nuotr. BasketNews.lt/D.Lukšta
  • „Maccabi“ savo aikštėje 99:83 nušlavė „Barceloną“

• Tel Avivo ekipos žaidėjai antrajame kėlinyje pataikė 7 tritaškius ir pelnė 34 taškus

• Trečiajame ketvirtyje „Maccabi“ persvara pasiekė 38 taškų atžymą (78:40)

Tritaškių lietų surengusios Tel Avivo „Maccabi“ (8-11) komandos krepšininkai bombardavo „Barcelonos“ (11-8) klubą.

16
24
57%
4/7
6

Antrajame ketvirtyje net 34 taškus surinkusi Izraelio ekipa namų susitikime 99:83 (23:20, 34:15, 28:17, 14:31) nepaliko jokių šansų varžovams, kurie prieš tai buvo laimėję penkis kartus iš eilės ir Eurolygoje fiksavo ilgiausią aktyvią pergalių seriją.

„Maccabi“ antrąjį kėlinį atidarė keturiais tolimais metimais iš eilės, o iš viso jų per ketvirtį pataikė septynis ir ilgąją pertrauką pasitiko pirmaudama 57:35.

Po jos sugrįžę šeimininkai kiek ilgesnę nei šešių minučių atkarpą laimėjo 21:5 bei buvo priekyje net 38 taškų pranašumu (78:40). „Barcelona“ deficitą sumažino ketvirtąjį kėlinį laimėjusi 31:14.

„Maccabi“ iš viso iš toli pataikė 13 iš 31 metimo (41,9 proc. pataikymas), o Barselonos klubas – 12 iš 23 (52,2 proc.).

Karjeros mačą Eurolygoje sužaidęs Tarikas Blackas per 21 minutę pelnė 16 taškų (6/6 dvitaškiai, 4/7 baudos), atkovojos 6 ir perėmė 2 kamuolius bei surinko 24 naudingumo balus. 4 iš 8 tritaškių realizavęs Johnas Dibartolomeo surinko 14 taškų ir pakartojo asmeninį Eurolygos karjeros rezultatyvumo rekordą.

Šiame susitikime teisėjų brigadoje dirbo lietuvis Gytis Vilius.

Tel Avivo ekipa laimėjo trečią kartą per paskutiniuosius keturis mačus. Praėjusią savaitę „Maccabi“ Maskvoje 93:76 po beveik 15 metų pertraukos nukovė Maskvos CSKA.

„Maccabi“: Tarikas Blackas 16, Johnny O'Bryantas ir Scottie Wilbekinas – po 15, Johnas Dibartolomeo 14 (4/8 trit.), Alexas Tyusas 11.

„Barcelona“: Pau Ribasas 13, Pierre'as Oriola 12, Thomasas Heurtelis 11, Rolands Šmits ir Kevinas Pangosas – po 10.

2019-01-18 13:55
na va
ka reiskia trenerio keitimas, mestu sara lauk, paimtu koki nauja ir zalgiriukas vel butu elite.
Įvertinkite komentarą:
-1
2019-01-18 01:23
sfairopoulos visiskai pakeite macabi veida, rimtai nusiteike jie is dugno kilt. labai nenaudinga pergale zalgiriui
2019-01-18 01:21
Aha
Maccabi atsigauna, ko gero simet pateks i PO po tu keliu sezonu failu. Zalgiriui tai ne i nauda.
+1
2019-01-18 00:59
Kas čia Barcai pasidarė,tai velnias žino.5 pergales iš eilės buvo iškovoję,gerą bangą pagavę,bet taip beviltiškai pralaimėjo.Tritaškiai gerai Maccabi krito,bet ir Barca juos gerai pataikė.Juoda diena pasitaikė.
2019-01-17 23:39