Nuotr. PA Images – Scanpix
  • „Fenerbahče“ svečiuose 82:64 sutriuškino „Herbalife Gran Canaria“

• Turkijos klubas atitrūko ketvirtajame kėlinyje, kurį laimėjo 26:13

• Janas Vesely besibaigiant atakai pataikė pirmąjį tritaškį po dvejų metų pertraukos

Stambulo „Fenerbahče“ (17-2) komanda iš Las Palmo išsiveža 17-ąją sezono pergalę per 19 Eurolygos turų. Pirmenybių vicečempionai 82:64 (24:19, 20:13, 12:19, 26:13) pranoko vietos „Herbalife Gran Canaria“ (6-13) ir pratęsė jos pralaimėjimų seriją.

13
24
7
3

Ispanijos klubas suklupo šeštą sykį per septynis susitikimus. Vienintelė pergalė šioje atkarpoje buvo pasiekta namuose prieš Kauno „Žalgirį“.

Tris kėlinius besilaikiusi „Herbalife Gran Canaria“ lemiamą 10-ies minučių atkarpą pasitiko atsilikinėdama 51:56 ir dar su viltimis užsikabinti.

Visgi pirmos dvi šeimininkų atakos ketvirtajame ketvirtyje pasibaigė klaidomis, Janas Vesely pelnė du taškus su pražanga, Ali Muhammedas vėliau pridėjo tritaškį ir „Fenerbahče“ atitrūko 64:54.

Oriolui Pauli kitoje aikštės pusėje atsakius dviem taškais, Nicolo Melli smeigė tolimą metimą, taip inicijuodamas svečių atkarpą 7:0 – 71:56. Paskui Nikola Kaliničius ir Muhammedas dar pridėjo po tritaškį ir turkų persvara pasiekė 20-ies taškų ribą (80:60).

Pirmąjį tritaškį po dvejų metų pertraukos Eurolygoje įskraidino Janas Vesely, atakos pabaigoje ties tritaškiu neberadęs kam perduoti kamuolį. Čekas švystelėjo kamuolį krepšio link, kuris skrodė tinklelį ir suteikė džiaugsmo „Fenerbahče“ ekipai.

Centras per 21 minutę pelnė 13 taškų (4/8 dvitaškiai, 1/1 tritaškiai, 2/3 baudos), atkovojo 7 ir perėmė 2 kamuolius, blokavo 3 metimus, išprovokavo 5 pražangas ir surinko 24 naudingumo balus.

„Herbalife Gran Canaria“: Kimas Tillie 21, D.J. Strawberry 11, Xavieras Rabaseda 8.

„Fenerbahče“: Nikola Kaliničius 16, Janas Vesely 13 (7 atk. kam.), Kostas Sloukas 11 (6 rez. perd.), Ali Muhammedas 10.

Atrinkti (0) Visi (3)
Mldc.
2019-01-18
+1
po rungtyniu su zalgiriu kanareles is 7 rungtyniu 1 ACB laimejo, eurolygoj namie visus 3 kartus gavo sita lopu komanda