Nuotr. AFP - Scanpix
  • „Pacers“ namuose 96:120 nusileido „76ers“ ekipai

• Sabonis pelnė 6 taškus ir atkovojo 8 kamuolius

• Nugalėtojams 27 taškus įmetė Butleris

Domanto Sabonio atstovaujamas Indianos „Pacers“ (29-15) klubas NBA rungtynėse namuose 96:120 (25:28, 23:26, 23:32, 25:34) patyrė Filadelfijos „76ers“ (30-16) sutriuškinimą.

27
35
100%
6/6
60%
9/15

Sabonis per 22 aikštėje praleistas minutes pelnė 6 taškus (3/7 dvit., 0/2 baud.), atkovojo 8 kamuolius bei atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Aukštaūgis pakartojo nerezultatyviausių rungtynių asmeninį rezultatą šį sezoną. Sabonis prieš šį mačą du kartus buvo pelnęs po 6 taškus.

Lietuvis pirmą kartą po 18 mačų iš eilės per rungtynes nepelnė dviženklio taškų skaičiaus. Ši sėkminga Sabonio serija prasidėjo gruodžio 9-ąją mače su Sakramento „Kings“.

Trečiojo kėlinio pradžioje šeimininkai atsilikinėjo trimis taškais (55:58), tačiau J.J. Redickas pataikė du tritaškius iš eilės, Joelis Embiidas pridėjo dvitaškį ir svečiai įgijo dviženklę persvarą (66:55).

Dar vieną spurtą ketvirtajame kėlinyje surengę „76ers“ krepšininkai pradėjo triuškinti savo oponentus (104:87) bei iškovojo užtikrintą pergalę (120:96).

Puikias rungtynes nugalėtojų gretose sužaidė Jimmy Butleris, pelnęs 27 taškus (9/15 dvit., 1/2 trit., 6/6 baud.), atkovojęs 5 kamuolius ir atlikęs 8 rezultatyvius perdavimus.

„Pacers“ komandoje išsiskyrė Thaddeusas Youngas. Puolėjas įmetė 27 taškus (8/14 dvit., 3/3 trit., 2/2 baud.) ir atkovojo 6 kamuolius.

Po šios pergalės ketvirtoje Rytų konferencijos vietoje esanti Filadelfijos ekipa dar labiau priartėjo prie Indianos klubo kovoje dėl trečiosios vietos reguliariajame sezone.

„Pacers“: Thaddeusas Youngas 27, Victoras Oladipo 15, Tyreke'as Evansas 13, Domantas Sabonis 6 (8 atk. kam.).

„76ers“: Jimmy Butleris 27 (8 rez. perd.), Joelis Embiidas 22 (13 atk. kam., 8 rez. perd.), J.J. Redickas 20 (6/9 trit.), Mike'as Muscala ir Benas Simmonsas (8 atk. kam., 8 rez. perd., 6 kld.) po 11, Wilsonas Chandleris 10.

2019-01-18 14:57
?
Gynyba tikrai prasta buvo ir ne tik Bogdanovičiaus, bet būtų kita kova visai, jeigu bent vienas iš jų būtų pagaikęs bent arti savo vidurkio. Plius Oladipo gerokai per daug lipo į medį pirmoj pusėj, kurios metu galėjo gerokai išsiveržti į priekį.
2019-01-18 08:30