• „Lakers“ išvykoje per pratęsimą 138:128 palaužė „Thunder“ krepšininkus

• Zubacas nugalėtojams pelnė 26 taškus ir atkovojo 12 kamuolių

• Kuzma „Lakers“ ekipai pridėjo 32 taškus

• Šeimininkų gretose rezultatyviausias buvo George'as su 27 pelnytais taškais

Kroatas Ivica Zubacas pasiekė asmeninį rezultatyvumo rekordą NBA, o jo ir Kyle'o Kuzmos vedamas Los Andželo „Lakers“ klubas išvykoje per pratęsimą 138:128 (27:39, 40:24, 28:33, 27:26, 16:6) palaužė Oklahomos „Thunder“ (26-18) krepšininkus.

32
30
58%
7/12
3

Svečiai galėjo iškovoti pergalę ir be papildomų 5 minučių, tačiau, likus mažiau negu trims sekundėms iki ketvirtojo kėlinio pabaigos, Lonzo Ballas prasižengė prieš iš toli atakavusį Russellą Westbrooką, kuris realizavo visus tris baudų metimus ir išlygino rezultatą (122:122).

Pratęsimą „Lakers“ pradėjo 7:0 (129:122) bei užtikrintai sužaidę mačo pabaigą pasiekė pergalę (138:128).

Nuo suolo rungtynes pradėjęs Zubacas aikštėje praleido 28 minutes ir per jas pelnė 26 taškus (12/14 dvit., 2/3 baud.) ir atkovojo 12 kamuolių.

Už vidurio puolėją nugalėtojų gretose rezultatyviau rungtyniavo tik Kuzma. Puolėjas per 36 minutes pelnė 32 taškus (4/8 dvit., 7/12 trit., 3/3 baud.) bei atkovojo 8 kamuolius.

Šeimininkams Paulas George'as per 44 minutes pelnė 27 taškus (4/7 dvit., 5/12 trit., 4/6 baud.), atkovojo 7 kamuolius ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

Kitas Oklahomos klubo lyderis Westbrookas labai pastai atakavo iš vidutinio nuotolio (2/18 dvit.). Vis dėlto gynėjas pelnė 26 taškus (5/12 trit., 7/10 bad.), atkovojo 9 kamuolius ir atliko 13 rezultatyvių perdavimų.

„Lakers“ lyderis LeBronas Jamesas vis dar negali padėti klubui dėl patirtos kirkšnies traumos.

„Thunder“: Paulas George'as 27 (8 rez. perd.), Russellas Westbrookas 26 (2/18 dvit., 9 atk. kam., 13 rez. perd.), Terrance'as Fergusonas 21, Stevenas Adamsas 17 (15 atk. kam.), Jerami Grantas 14.

„Lakers“: Kyle'as Kuzma 32 (7/12 trit., 8 atk. kam.), Ivica Zubacas 26 (12/14 dvit., 12 atk. kam.), Lonzo Ballas 18 (10 rez. perd.), Kentaviousas Caldwellas-Pope'as 13, Joshas Hartas 12 (10 atk. kam.).