Sunkią pergalę ULEB Eurolygoje iškovojo Romos „Lottomatica“ komanda. Ji savo aikštelėje po pratęsimo 88:87 (22:25, 18:11, 25:22, 15:22, 8:7) palaužė Belgrado „Partizan“ krepšininkus.

Pratęsimo pabaigoje dar minimaliu skirtumu priekyje buvo svečiai, tačiau dvitaškį pataikė Roko Leni Ukičius ir persvėrė rezultatą „Lottomatica“ naudai. Paskutiniajai atakai svečiai dar turėjo 5 sekundes, tačiau per šį laiką jie rezultatyvios atakos suregzti nebesugebėjo.

Vyriausiasis „Lottomatica“ treneris Jasminas Repeša: „Mes turėjome paprakaituoti, kad iškovotume šią pergale. Žaidėme prieš labai stiprų, atletišką ir aukštą konkurentą. Šį pergalė mums nepaprastai svarbi nes, mes dar turime šansų patekti į „Top 16“ varžybas“.

„Partizan“ staretgas: Duško Vojusevičius: „Buvo du teisėjų sprendimai, kurie turėjos stiprų žaidimo padarinį. Tai buvo svarbus sprendimas abiem komandoms. Bet aš negaliu suprasti, kaip arbitrams leidžiama nuspręsti rungtynių baigtį. Kalbėjau su žaidėjais apie klaidas, kurias mes padarėme. Turime jau žiūrėti į priekį, nes mums liko sužaisti tik dvejas rungtynes“.

„Lottomatica“: Roko-Leni Ukičius 23, Erazemas Lorbekas 22, Allanas Ray 21, Davidas Hawkinsas 10 (6 per. kam.), Rodrigo De La Feuente 9 (9 atk. kam.).

„Partizan“: Novica Velickovičius 22 (9 atk. kam.), Nikola Pekovičius 17 (8 atk. kam.), Dušanas Kečmanas 15, Miltas Palacio 13, Milenko Tepičius 10.

Atrinkti (0) Visi (3)
Gaila partizano. Antras rungtynes 1 tašku pralošia. Bet čiuju po to kai žalgiris laimėjo prieš olimpija, tai partizanas pateks kaip geriausia 6 komanda. Prieš bambergą vistiek laimės, cibonai nei macabi nei LR pergalių padovanot netūrėtų, o olimpia netikiu kad prieš prokom ir vidi vici 50 taškų atloš