Brandonas Daviesas Nuotr.: Basketnews.lt/D.Lukšta
Derrickas Waltonas Nuotr.: Basketnews.lt/D.Lukšta
Rickas Pitino Nuotr.: Basketnews.lt/D.Lukšta
Marius Grigonis ir Thomasas Walkupas Nuotr.: Basketnews.lt/V.Mikaitis
Aaronas White'as ir Nickas Calathesas Nuotr.: Basketnews.lt/D.Lukšta

Pačioje pirmoje kėlinio pabaigoje Kauno „Žalgirio“ atsarginių suolelis nuščiuvo – dėl kamuolio kovoti pašokęs Nate‘as Woltersas vos nusileidęs pradėjo šlubčioti. Atrodė, kad tą akimirką ant plauko pakibo ne tik rungtynės su Atėnų „Panathinaikos“, bet ir visas sezonas. Laimei, situacija ne tokia prasta.

Foto galerija

„Labai susinervinau po to epizodo. Susiėmiau už čiurnos ir nežinojau, kokio rimtumo sužeidimas. Bet dabar jaučiuosi gerai ir džiaugiuosi, kad iškovojome svarbią pergalę“, – po mačo, kurį „Žalgiris“ laimėjo 82:69, kalbėjo Woltersas.

27-erių krepšininkas, nepatogiai nusileidęs ant Nicko Calatheso pėdos, susižeidė dešinės kojos čiurną, dėl kurios praėjusį gruodį be krepšinio jau turėjo praleisti kelias savaites.

Šarūnas Jasikevičius pripažino, jog jį epizodas „žiauriai“ išgąsdino, o per ilgąją pertrauką komandos gydytojai griebėsi nuskausminamųjų ir gynėją vėl pastatė ant kojų.

Sugrįžęs į aikštę, Woltersas be keitimo sužaidė beveik penkias minutes, o vėliau, trečiojo kėlinio pabaigoje, aukšta trajektorija paleido taiklų šūvį į „Pao“ krepšį.

Paskutiniame ketvirtyje graikų klubas sulaukė dar dviejų tolimų Wolterso „dovanėlių“.

Šarūnas Jasikevičius ir „Žalgirio“ gydytojai atidžiai stebėjo, kaip amerikietis jaučiasi aikštėje. Traumų kamuojamai komandai, šiuo metu besiverčiančiai ir be Leo Westermanno, prarasti antrą įžaidėją būtų didžiulis smūgis.

„Gydytojas suteipavo čiurną ir galėjau vėl žengti į aikštę. Labai norėjau grįžti, nes komandai manęs reikėjo. Tai buvo rungtynės, kurias privalėjome laimėti“, – sakė Woltersas.

Gynėjas rungtynėse iš viso pelnė 10 taškų (2/6 dvit., 2/2 trit.), atkovojo 3 kamuolius bei atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

15
22
2
86%
6/7

Šalia „Pao“ Eurolygos turnyro lentelėje besirikiuojančiai „Žalgirio“ ekipai pergalė namuose buvo ypač svarbi. Ji nutraukė ketverių nelaimėtų rungtynių seriją.

Įdomu, kad sunkiai mačą pradėję žalgiriečiai užsikūrė būtent Woltersui gavus traumą ir prieš ilgąją pertrauką kiek priartėjo prie varžovų, o trečiajame kėlinyje ir persvėrė rezultatą.

„Antrojoje rungtynių pusėje pakeitėme gynybą, varžovai buvo suvaržyti priversti mesti sudėtingus metimus. Manau, mes patys puolime dar turime daug kur tobulėti.

Aš ir kiti įžaidėjai turime dažniau rasti laisvus komandos draugus. Bet džiugu, kad šiandien pagaliau geriau judėjo kamuolys, pataikėme tritaškius“, – teigė Woltersas.

Gynėjas pridūrė, kad po nesėkmių ruožo komandai buvo labai svarbu pasitaisyti savų sirgalių akivaizdoje.

„Buvo ilgas mėnuo. Nežaidėme gerai ir tai tikrai erzino. Mums labai reikėjo pergalės, gal tai pakels mūsų pasitikėjimą savimi“, – svarstė Woltersas.

2019-01-20 21:22