• „AX Armani Exchange“ Vitorijoje 75:80 nusileido „Baskonia“

• Mike'as Jamesas surinko 34 naudingumo balus ir užfiksavo naują asmeninį rekordą Eurolygoje

• Amerikietis turėjo šansą mačo pabaigoje priartinti komandą prie varžovų per vieną tašką, bet pataikė tik vieną baudą iš trijų

• Mindaugas Kuzminskas žaidė 17 minučių, surinko 8 taškus ir atkovojo 2 kamuolius

• Artūras Gudaitis per 27 minutes pelnė 9 taškus, atkovojo 5 kamuolius, blokavo 2 metimus, bet mačą baigė su 6 naudingumo balais bei pasiekė prasčiausią asmeninį sezono rezultatą

Eilinį galingą asmeninį pasirodymą surengęs Mike'as Jamesas pelnė 27 taškus, tačiau amerikietis sutriko kertiniu rungtynių momentu. Galėjęs sumažinti Milano „AX Armani Exchange“ (8-11) atsilikimą iki vieno taško, amerikietis pataikė tik vieną baudą iš trijų bei Italijos klubas svečiuose 75:80 (21:16, 28:26, 10:20, 16:18) krito prieš Vitorijos „Baskonia“ (9-10).

17
26
1
3

Likus žaisti 13 sekundžių, šeimininkai pirmavo 78:74, bet tada Luca Vildoza prasižengė prieš iš toli krepšį atakavusį Jamesą. Pastarasis realizavo tik antrą baudų metimų, Marcelinho Huertas kitoje atakoje pelnė du taškus ir sudaužė „AX Armani Exchange“ viltis išsigelbėti – 80:75.

Iki lemiamos akimirkos Jamesas buvo pataikęs 6 baudas iš 6. Jis taip pat realizavo 4 iš 7 dvitaškių, 4 iš 7 tritaškių, atkovojo 7 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 5 pražangas, 3 kartus suklydo bei surinko 34 naudingumo balus.

Pastarasis rodiklis – naujas jo asmeninis rekordas Eurolygoje.

Tragiškai prie baudų metimų linijos pasirodė kitas „AX Armani Exchange“ gynėjas Curtisas Jerrellsas. Jis ketvirtojo kėlinio pradžioje prametė tris baudas paeiliui, o antroje ketvirčio pusėje įmetė vieną iš dviejų. Apskritai Milano klubas nuo šios atžymos pataikė 13 iš 22 metimų (59,1 proc.).

Mindaugas Kuzminskas per 17 minučių Milano ekipai pelnė 8 taškus (2/5 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai, 1/2 baudos), atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį, išprovokavo pražangą ir surinko 7 naudingumo balus.

Tuo metu Artūras Gudaitis rungtyniavo 27 minutes, pasižymėjo 9 taškais (3/8 dvitaškiai, 3/4 baudos), sugriebė 5 kamuolius, blokavo 2 metimus, 2 kartus suklydo, 3 sykius prasižengė bei pirmąkart sezone surinko vienženklį naudingumo balų skaičių – 6.

Iki šio susitikimo jis vidutiniškai fiksavo 20,7 balo naudingumą.

„Baskonia“: Vincentas Poirier 17 (8 atk. kam.), Marcelinho Huertas 13, Shavonas Shieldsas 12, Johannesas Voigtmannas 11 (10 atk. kam.).

„AX Armani Exchange“: Mike'as Jamesas 27, Artūras Gudaitis 9, Mindaugas Kuzminskas ir Curtisas Jerrellsas – po 8.