Nuotr. Reuters - Scanpix
  • „Celtics“ savo aikštėje 122:116 įveikė „Grizzlies“ krepšininkus

• Irvingas antroje mačo dalyje pelnė 28 taškus, o iš viso 38

• Tai – ketvirtoji „Grizzlies“ nesėkmė iš eilės

Kyrie Irvingas antroje mačo dalyje pelnė 28 taškus, o jo vedamas Bostono „Celtics“ (27-18) klubas NBA rungtynėse namuose 122:116 (35:24, 23:38, 38:29, 26:25) palaužė Memfio „Grizzlies“ (19-26) krepšininkus.

38
41
67%
10/15
67%
6/9

Likus 5 minutėms iki mačo pabaigos, svečiams pavyko sumažinti atsilikimą iki dviejų taškų (104:106), tačiau 8 Irvingo taškai per trumpą atkarpą įtvirtino šeimininkų pergalę (118:110).

Iš viso „Celtics“ žvaigždė per 36 minutes pelnė 38 taškus (10/15 dvit., 4/6 trit., 6/9 baud.), atkovojo 7 kamuolius bei atliko 11 rezultatyvių perdavimų.

„Toks įvairiapusiškas Kyrie žaidimas mums reiškia labai daug. Mes išmetame daug laisvų metimų jo dėka. Tai padeda komandai“, – po rungtynių teigė 20 taškų pelnęs Marcusas Smartas.

Memfio klubui, kuriam tai buvo ketvirtoji iš eilės nesėkmė, 26 taškus (5/9 dvit., 4/9 trit., 4/4 baud.) pelnė Mike'as Conley.

Ispanas Marcas Gasolis pelnė tik 4 taškus, tačiau atkovojo 11 kamuolių ir atliko 12 rezultatyvių perdavimų.

„Paskutines keturias minutes mes nesustabdėme jų“, – po rungtynių sakė Gasolis.

„Celtics“: Kyrie Irvingas 38 (11 rez. perd.), Marcusas Smartas 20 (6/8 trit.), Alas Horfordas 18, Jaylenas Brownas 12, Terry Rozieras 10.

„Grizzlies“: Mike'as Conley 26, Jarenas Jacksonas 23, Shelvinas Mackas 15, Justinas Holiday 14, JaMychalas Greenas ir Omri Casspi po 12.