Nuotr. AP - Scanpix
  • „Warriors“ išvykoje 112:94 įveikė „Clippers“ krepšininkus

• Cousinsas NBA čempionų gretose debiutavo pelnydamas 14 taškų

• Tai buvo 7-oji iš eilės „Warriors“ pergalė

DeMarcusas Cousinsas po beveik metų pertraukos sugrįžo ant parketo ir pergale debiutavo „Golden State Warriors“ (32-14) gretose. NBA čempionai išvykoje 112:94 (28:25, 24:26, 29:21, 31:22) palaužė Los Andželo „Clippers“ (24-21) krepšininkus.

28
27
88%
7/8
100%
5/5

Cousinsas aikštėje praleido 15 minučių ir per jas spėjo pelnyti 14 taškų (2/7 dvit., 3/4 trit., 1/2 baud.), atkovoti 6 kamuolius bei atlikti 3 rezultatyvius perdavimus. Tiesa, vidurio puolėjo žaidimo minutes apribojo greitai išnaudotas asmeninių pražangų limitas.

Rungtynėse šeimininkai priešinosi tik pirmuosius du kėlinius (51:52). „Warriors“ trečiąjį kėlinį pradėjo spurtu 14:2 (66:53) ir perėmė dvikovos kontrolę į savo rankas, kurią išlaikė iki mačo pabaigos (112:94).

Oklando ekipai nesutrukdė laimėti ir prastas pataikymas iš toli (9/37 trit.).

Daugiausiai nemalonumų „Clippers“ ekipai pridarė Stephenas Curry, pelnęs 28 taškus (7/8 dvit., 3/11 trit., 5/5 baud.), atkovojęs 5 kamuolius ir atlikęs 4 rezultatyvius perdavimus.

Tai buvo jau 7-oji iš eilės NBA čempionų pergalė.

Šeimininkų gretose rezultatyviausias buvo su 28 taškais (4/10 dvit., 3/8 trit., 11/12 baud.) Tobiasas Harrisas. Puolėjas taip pat atkovojo 9 kamuolius.

„Clippers“ ekipai tai buvo jau 5-asis pralaimėjimas iš eilės.

„Clippers“: Tobiasas Harrisas 28 (9 atk. kam.), Shai Gilgeousas-Alexanderis 24 (10/10 baud.).

„Warriors“: Stephenas Curry 28 (7/8 dvit.), Kevinas Durantas 24 (5 kld.), DeMarcusas Cousinsas 14 (15 min.), Klay Thompsonas 12.

Atrinkti (0) Visi (10)
is vis greenas geras tik todel kad aplink save turi tokius komandos draugus, o jei ji imestume i kokius hawks jis ten butu eilinis vaflis
2019-01-20
+1
djgafferKad pats žiauriai kliedi.Tiek Greenas,tiek Thompsonas yra dalyvavę All Star savaitgalyje.Pirmas yra vienas geriausių gynybos specų,antras vienas geriausių snaiperių.Tai mažiau vartok,nes matos,kad kažko supuvusio užvalgei.

gal ir geras greenas bet tikrai ne gynyboje tas greenas :D kiek mates gsw varzybu tai tikrai vidutinis jis toj gynyboje