Nuotr. AP - Scanpix
  • „Nets“ išvykoje 117:115 palaužė „Magic“ ekipą

• Svečiai antrajame kėlinyje atsilikinėjo 21 taško skirtumu

• Russellas pelnė 40 taškų ir užfiksavo naują asmeninį rezultatyvumo rekordą

Bruklino „Nets“ (24-23) panaikino 21 taško atsilikimą  ir NBA rungtynėse išvykoje 117:115 (25:32, 29:35, 32:28, 31:20) palaužė Orlando „Magic“ (19-26) krepšininkus.

40
39
67%
8/12
7

Prancūzas Evanas Fournier paskutinėje atakoje galėjo išlyginti rezultatą, tačiau jo dvitaškis metimas nepasiekė tikslą.

Likus keturioms minutėms iki antrojo kėlinio pabaigos, svečiai turėjo net 21 taško atsilikimą (37:58), bet D'Angelo Russello vedamas „Nets“ klubas sugebėjo atsitiesti ir iškovoti 16-ąją pergalę iš paskutinių 21-erių rungtynių.

„Jei čia nebūtų žiniasklaidos, mes rėkautumė ir šoktume. Tai buvo nuostabu. Ne kiekvieną dieną pamatysite komandą, kuri panaikina 21-o taško deficitą ir švenčia pergalę. Kai laimime tokias rungtynes, tai pakeičia ekipos mentalitetą“, – džiaugsmo po rungtynių neslėpė 6 taškus pelnęs ir 10 kamuolių atkovojęs Jarettas Allenas.

Mačo herojumi tapęs Russellas per 33 minutes pelnė 40 taškų (8/13 dvit., 8/12 trit.), o tai yra naujas jo karjeros NBA rezultatyvumo rekordas. Gynėjas taip pat atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

Šeimininkams Nikola Vučevičius surinko galingą dvigubą dublį – 16 taškų (6/17 dvit., 1/3 trit., 1/1 baud.) ir 17 atkovotų kamuolių.

„Magic“: Aaronas Gordonas 23, D.J. Augustinas 17, Evanas Fournier (8 atk. kam.) ir Nikola Vučevičius (17 atk. kam.) po 16, Terrence'as Rossas 13.

„Nets“: D'Angelo Russellas 40 (8/12 trit.), Spenceris Dinwiddie 20, Shabazzas Napieras 12, Joe Harrisas 11, DeMarre'as Carollas 10.

2019-01-19 12:57