Nuotr.: BNS
Nuotr. BNS

Be dviejų legionierių žaidęs Klaipėdos „Neptūnas“ (15-4) namuose 85:68 (16:13, 18:16, 30:19, 21:20) įveikė Prienų „Skycop“ (7-12) krepšininkus.

17
25
100%
5/5
6

Uostamiesčio komandai šios dienos susitikime padėti negalėjo dėl netekties šeimoje į JAV išvykęs Lorenzo Williamsas bei Kyle’as Weaveris, kuriam buvo suteiktas poilsis.

Pirmąjį mačą „Švyturio“ arenoje, po sugrįžimo į Klaipėdą, sužaidė Deividas Gailius. Puolėjas per 27 minutes pelnė 15 taškų (6/10 dvit., 1/4 trit.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, 5 kartus suklydo.

Lūžis rungtynėse įvyko po ilgosios pertraukos – klaipėdiečiai trečiąjį kėlinį laimėjo 30:19, o po Simo Galdiko dvitaškio pranašumas išaugo iki 16 taškų (64:48).

Mačo kontrolę į savo rankas tvirtai paėmęs „Neptūnas“ lemiamame ketvirtyje varžovus laikė per dviženklį atstumą bei iškovojo užtikrintą pergalę.

Svarbiu pergalės faktoriumi tapo puiki kova dėl atšokusių kamuolių – Kazio Maksvyčio kariauna jų nusiėmė 46, „Skycop“ – 23.

Per pirmuosius du ketvirčius vyko atkakli kova, kurios metu nė vienai ekipai nepavyko susikrauti apčiuopiamos persvaros. Gailius iki ilgosios pertraukos buvo surinkęs 13 iš 34 komandos taškų.

Kitą susitikimą uostamiesčio komanda žais artėjantį trečiadienį, kuomet svarbiose FIBA Čempionų lygos rungtynėse priims grupės autsaiderę Liublianos „Petrol Olimpiją“ ekipą iš Slovėnijos.

„Neptūnas“: Jerai Grantas 17 (25 naud. bal.), Deividas Gailius 15, Tomas Delininkaitis ir Osvaldas Olisevičius – po 10, Simas Galdikas ir Paulius Dambrauskas – po 8.

„Skycop“: Mindaugas Lukauskis ir Anthony Lee – po 13, Gintaras Leonavičius 12, Žygimantas Janavičius (10 rez. perd.) ir Darjušas Lavrinovičius – po 11.