• Domantas Sabonis pelnė 16 taškų ir sugriebė 11 kamuolių

• Luka Dončičius dėl dviejų techninių pražangų buvo išvarytas iš rungtynių

• Slovėnas pelnė 8 taškus ir sužaidė vienas prasčiausių sezono rungtynių

• Antrąją techninę pražangą Dončičius gavo už nuspirtą kamuolį

Domantas Sabonis surinko dvigubą dublį, o jo traukiama Indianos „Pacers“ (30-15) savo gynyboje supančiojo Luka Dončičių bei namuose 111:99 (24:23, 34:19, 26:27, 27:30) susitvarkė su Dalaso „Mavericks“ (20-25).

Foto galerija

Sabonis per 27 minutes pelnė 16 taškų (6/7 dvit., 1/1 trit., 1/1 baudos), atkovojo 11 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, du sykius suklydo ir penkis kartus prasižengė. Lietuvio +/- rodiklis buvo +22, o tai – geriausias rezultatas komandoje.

Dončičius per 24 minutes surinko 8 taškus (3/9 dvit., 0/5 trit., 2/4 baudos), atkovojo 5 kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Slovėnas dėl dviejų techninių pražangų buvo išvarytas iš rungtynių. Pirmąja technine pražanga gynėjas buvo nubaustas už ginčus su teisėjais, o antrąja – už nuspirtą kamuolį, kai iki trečiojo kėlinio pabaigos buvo likusios trys minutės. Tuomet ką tik dvitaškį buvo įmetęs Sabonis.

Tai pirmasis kartas, kuomet Dončičius NBA buvo išvarytas iš rungtynių.

Dončičiaus gynyba buvo patikėta Victorui Oladipo. Su fiziškai atletišku amerikiečiu susidūręs europietis sunkiai kūrėsi progas, o nesulaukęs teisėjų švilpukų ėmė nervintis. 8 taškai yra prasčiausias Dončičiaus rezultatas nuo gruodžio 11-osios dienos.

„Pasistengėme, kad Dončičius nejaustų komforto. Tai buvo komandos nuopelnas. Tiesiog stengėmės prieš jį žaisti fiziškai“, – atskleidė Mylesas Turneris.

„Aš nežaidžiau gerai. Tai buvo vienos blogiausių mano sezono rungtynių, tad taip, aš buvo išmuštas iš vėžių. Nežinojau, kad būsiu išvarytas, kadangi taisyklės čia ir Europoje yra skirtingos“, – pasisakė Dončičius.

„Pacers“: Tyreke’as Evansas 19, Domantas Sabonis (6/7 dvit., 11 atk. kam.) ir Darrenas Collisonas po 16, Victoras Oladipo (8 atk. kam., 6 rez. perd.) ir Mylesas Turneris (3 bl.) po 12.

„Mavericks“: Harrisonas Barnesas 20, Wesley Matthewsas 17, DeAndre Jordanas 15 (16 atk. kam.), Jalenas Brudsonas 12, Dwightas Powellas 11, Luka Dončičius 8 (3/14 metimai, 6 rez. perd.).

Rungtynių epizodai:

Atrinkti (0) Visi (12)
P
Ziuriu daug cia loxisku specelistu ziurek kiek kartu ji baudavo ,man juokas ima is kai kuriu haiteriuvaukai eikite pas mama pienelio
2019-01-20
-2
prie nevėžio
Už kamuolio nuspyrimą ir Europoj tokios pačios taisyklės.Taipogi ir už ginčus.
2019-01-20
-1
dar toi
Tolokai nuo T-Mac išvarymo :))
2019-01-20
+3
Net keista matyti tokį susinervavusį Luką.Vistik,dar kartais išlenda tas jaunatviškas entuziazmas.Bet čia dėl per didelio noro kovoti,o tai nėra blogai.Bet,džiugu,kad Domas šį kartą pranoko slovėną,mūsų talentas geriau pasirodė.
2019-01-20
D.
Joks ne zvaigzdunas, kovotojas! Si kart nenusiseke, bet jau kitose bus lyderis, nuo siu rungtyniu, tik dar labiau patobules! Pacers pasizymi gynyba ties prazangos riba, o ir teisejai snd nepalaike Lukos, viskas susidejo i kruva, td puiki pamoka, Lukai, jog ir NBA yra kas ginas :)