• Jamesas Hardenas pelnė 48 taškus (8/19 trit.)

• Kyle'as Kuzma surinko 32 taškus

• „Lakers“ verčiasi be LeBrono ir Rondo, o Ballas trečiajame kėlinyje susižeidė čiurną

• „Lakers“ treneris Waltonas buvo išvarytas iš rungtynių

Jamesas Hardenas surinko 48 taškus, o 21 taško deficitą panaikinsi Hjustono „Rockets“ (26-19) savo aikštėje per pratęsimą 138:134 (26:39, 20:25, 36:22, 38:34, 18:14) palaužė Los Andželo „Lakers“ (25-22).

48
39
80%
12/15
6

Hardenas per 42 žaidimo minutes pelnė 48 taškus (6/11 dvit., 8/19 trit., 12/15 baudos), atkovojo 8 ir perėmė 4 kamuolius bei atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Hardenas 19-tose rungtynėse iš eilės pelnė bent 30 taškų ir dešimtose iš pastarųjų 13 – bent 40.

Abi komandos antrose rungtynėse iš eilės žaidė pratęsimus. Prieš tai „Rockets“ nusileido Bruklino klubui, o „Lakers“ patiesė Oklahomos ekipą.

Hjustono krepšininkai atsiliko didžiąją rungtynių dalį, o po dviejų kėlinių turėjo 18 taškų deficitą. Visgi jie sugebėjo atsitiesti.

Iki pagrindinio laiko pabaigos likus 5 sekundėms, po Ivica Zubaco taiklių baudos metimų, „Lakers“ pirmavo 120:117, bet Ericas Gordonas atsakė tritaškiu ir išlygino rezultatą, o lemiamas Kentaviouso Caldwello-Pope’o šūvis buvo netikslus.

Iki pratęsimo pabaigos likus 40 sekundžių rezultatas dar buvo lygus (132:132), bet Hardenas įmetė vieną baudos metimą, Ericas Gordonas pridėjo penkis taiklius šūvius nuo baudos metimų linijos ir „Rockets“ šventė pergalę.

„Lakers“ treneris Luke’as Waltonas trečiajame ketvirtyje buvo išvytas iš rungtynių. Jis minutės pertraukėlės metu rėkė ant teisėjų ir susilaukė nuobaudos.

„Lakers“ žaidžia be LeBrono Jameso ir Rajono Rondo, o trečiajame kėlinyje Lonzo Ballas susižeidė čiurną. LeBronas praleido jau 13-ąjį mačą iš eilės.

„Lakers“ ekipoje Kyle’as Kuzma per 44 minutes surinko 32 taškus (8/10 dvit., 4/9 trit., 4/5 baudos) bei sugriebė 8 kamuolius.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 48 (14/30 metimai, 12/15 baudos, 8 atk. kam.), Ericas Gordonas 30 (11/12 baudos), Jamesas Ennisas 18, Geraldas Greenas 17, P.J. Tuckeris 9 (9 atk. kam.).

„Lakers“: Kyle’as Kuzma 32 (8/10 dvit., 8 atk. kam.), Brandonas Ingramas 21, Ivica Zubacas 17 (4/6 dvit., 9/9 baudos, 7 atk. kam.), Lance’as Stephensonas 16, JaVale’as McGee 12 (14 atk. kam.).

2019-01-20 12:48
Nesubyra Lakers po Broniaus traumos.Kuzma puikiai lyderį pavaduoja,Ballas neblogai vadovauja.Tik kad ir tas traumą patyrė,neaišku kokio rimtumo.Be jo žaidimas gali sugriūti.
2019-01-20 10:21
to ed
Eik tu pezale, eurolygoje shvedo nesustabdo niekas, hardena sustabdys, geriau pripazink, kad zaidejas yra talentas puolime ir megaukis jo cirkais ir nepezek nesamoniu.
2019-01-20 10:19
ta prasme čia jau pradeda tapti norma kai įmeta 50 taškų
2019-01-20 09:45
Ed
Komedija ir apgailetina... kai vienas žaidėjas pastoviai pelno po 45 taškus.. ir TIPO NIEKAS jo neuždengia? Gi sustabdytu jį ir Raketoms žopa... o jis mėto po 60 metimu per rungtynes nu nesamones kazkokios... nba butu bent kiek gynybos, tai tokiu vėju nebutu...
2019-01-20 09:22