Nuotr.: USA Today – Scanpix
Nuotr. USA Today – Scanpix

Los Andželo „Lakers“ pagrindinis įžaidėjas Lonzo Ballas dėl kairės kojos trečiojo laipsnio čiurnos patempimo nerungtyniaus nuo 4 iki 6 savaičių.

Krepšininkas traumą patyrė rungtynių su Hjustono „Rockets“ trečiajame kėlinyje, o ekipa mačą per pratęsimą pralaimėjo 134:138.

Ballas tą pačią čiurną buvo susižeidęs ir lapkričio pabaigoje. Šįkart įžaidėjas užmynė ant varžovo kojos ir iškart krito ant parketo.

Antrąjį sezoną NBA rungtyniaujantis Ballas vidutiniškai pelno po 9,9 taško, atkovoja po 5,3 kamuolio ir atlieka po 5,4 rezultatyvaus perdavimo.

„Lakers“ ekipoje pastaruoju metu nežaidžia ir LeBronas Jamesas bei Rajonas Rondo. Kirkšnį susižeidęs LeBronas ir piršto operaciją iškentęs Rondo nerungtyniauja nuo gruodžio 26-osios.

Dėl Ballo traumos „Lakers“ iš savo G lygos klubo išsikvies gynėją Alexą Caruso.

2019-01-21 12:28