Nuotr.: sohu.com
Nuotr. sohu.com

Donatas Motiejūnas surinko dvigubą dublį, o jo ginama Šandongo „Golden Stars“ (17-17) svečiuose po lemiamu metu atlikto metimo 110:108 (20:22, 26:30, 38:32, 26:24) patiesė Šanchajaus „Sharks“ (16-18).

Pergalingą metimą įmetė vienas Šandongo klubo lyderių Ty Lawsonas, kuris dvitaškiu savo ekipą į priekį išvedė likus 1,5 sek.

Motiejūnas nugalėtojams per 35 minutes pelnė 27 taškus (11/20 dvit., 1/5 trit., 2/3 baudos), atkovojo 12 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, tris sykius suklydo ir vieną kartą prasižengė.

Mačo didvyriu tapęs Lawsonas per 32 minutes surinko 33 taškus, 5 atkovotus kamuolius ir 8 rezultatyvius perdavimus.

Šanchajaus komandoje rezultatyviausiai žaidė 10-asis 2011 metų NBA naujokų biržos šaukimas 29-erių metų 188 cm ūgio Jimmeris Fredette’as, kuris įmetė 41 tašką (6/10 dvit., 7/13 trit., 8/8 baudos).

Tuo metu Argentinos krepšinio legenda 38-erių metų 206 cm ūgio Luisas Scola per 31 minutę įmetė 16 taškų (6/14 dvit., 4/4 baudos), sugriebė 10 kamuolių ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Scola šį sezoną pelno po 19,5 taško, atkovoja po 7,1 kamuolio ir atlieka po 2,8 rezultatyvaus perdavimo.

Lietuvio klubas turnyrinėje Kinijos lygos lentelėje užima 8-ąją vietą.