NBA skyrė 10 tūkst. JAV dolerių baudą Dalaso „Mavericks“ puolėjui Luka Dončičiui.

ST: 1.18
BS: 0.27
TO: 3.18
GM: 45

Jaunasis slovėnas rungtynėse su Indianos „Pacers“ trečiojo kėlinio pabaigoje po taiklaus Domanto Sabonio metimo paspyrė kamuolį ir už tai užsidirbo antrąją techninę pražangą bei buvo išvarytas iš aikštės.

Būtent už kamuolio spyrį Dončičius sulaukė 10 tūkst. JAV dolerių baudos.

Šeštadienį vykusiame mače lygos naujokas per 24 minutes pelnė 8 taškus (3/9 dvit., 0/5 trit., 2/4 baud.).

Po Dončičiaus išvarymo iš aikštės, „Mavericks“ krepšininkai nesugebėjo atsitiesti ir pralaimėjo 99:111 Indianos ekipai.

dsaewq
tai pagal atlyginimus baudos galetu but didesnes dar... vakariene geriam restorane kainuoja jiem ten 5-10k