Nuotr. Reuters - Scanpix
  • „Mavericks“ savo aikštėje 106:98 įveikė „Clippers“ krepšininkus

• Dončičius pelnė 17 taškų, atkovojo 7 kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus

• Į šeimininkų rikiuotę grįžo Smithas

Dalaso „Mavericks“ (21-26), po keturių pralaimėjimų iš eilės, grįžo į pergalių kelią. NBA rungtynėse namuose žaidęs Teksaso klubas 106:98 (26:29, 32:27, 20:17, 28:25) palaužė Los Andželo „Clippers“ (25-22) krepšininkus.

13
33
16
5

Pirmoje mačo dalyje vyko apyligis žaidimas, o paskutinę antrojo kėlinio sekundę tolimo metimo nepataikęs Luka Dončičius iš pykčio suplėšė savo marškinėlius.

Mačo lūžis įvyko įpusėjus lemiamam ketvirčiui. Iki mačo pabaigos likus žaisti aštuonioms minutėms, svečiai pirmavo 88:83, tačiau „Mavericks“ krepšininkai surengė spurtą 14:3 (97:91) ir nebeišleido pergalės iš savo rankų.

Dončičius nugalėtojams per 32 minutes pelnė 17 taškų (5/7 dvit., 0/8 trit., 7/10 baud.), atkovojo 7 kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Į „Mavs“ rikiuotę po šešių rungtynių pertraukos grįžęs pagrindinis komandos įžaidėjas Dennisas Smithas per 37 minutes pelnė 17 taškų (5/11 dvit., 1/6 trit., 4/4 baud.), atkovojo 8 kamuolius bei atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Su mainais kurį laiką siejamas Smithas buvo atsiskyręs nuo treniruočių proceso, tačiau prieš porą dienų pakalbėjęs su vyriausiuoju „Mavericks“ treneriu Ricku Carlisle'u prisijungė prie komandos.

Svečiams 16 taškų (1/4 dvit., 3/10 trit., 1/3 baud.) pelnė bei 9 kamuolius atkovojo Patrickas Beverley.

„Mavericks“: Harrisonas Barnesas 20, Luka Dončičius (0/8 trit.) ir Dennisas Smithas (8 atk. kam.) po 17, DeAndre Jordanas (16 atk. kam.) ir Devinas Harrisas po 13.

„Clippers“: Patrickas Beverley 16 (9 atk. kam.), Avery Bradley ir Lou Williamsas po 15, Montrezlas Harrellas 11.

2019-01-23 13:04
RYTFANIS
Snarglys jaunasis sokineja pries sistema
2019-01-23 11:35
Do.
Tam snargliui, su laiku visi nusilenks. Tai naujasis imperatorius ateina! Fake karalius baigs karjera, o visi zavesimes Luukaa!!!
2019-01-23 10:55
tegu treniruotis eina o ne marskinelius plesyt snarglys jaunasis :D
2019-01-23 10:44
D.
Kovotojas! Tai ne kitos zviozdos, kurios iškart apsiverkia ar kaip koks Harden išvis bejausmis robotas, kuriam tik statistika ir rekordai rūpi. Šaunuolis Luka!
2019-01-23 10:38
nu jau geriau apie donciciu kuris zaidzia auksciausiame lygyje nei apie zalgiri kuris zaidzia antrarusiame turnyre
2019-01-23 09:33