• Panevėžio komandai ši nesėkmė užvėrė visus kelius į Čempionų lygos atkrintamųjų etapą

• Susitikimo metu, po dviejų techninių pražangų, į rūbinę išsiųstas buvo „Lietkabelio“ treneris Nenadas Čanakas

• Davidas Holstonas pataikė 7 tritaškius ir surinko 31 tašką, taip smeigdamas skaudžiausią dūrį Panevėžio ekipai

• Paulius Valinskas sumetė visus metimus iš žaidimo, pelnė 20 taškų ir „Lietkabelio“ gretose buvo rezultatyviausias

Antrojoje rungtynių dalyje subyrėjęs Panevėžio „Lietkabelis“ (4-8) FIBA čempionų lygos mače Prancūzijoje patyrė aštuntąją nesėkmę, kai trečiadienio vakaro rungtynėse svečiuose 91:99 (20:25, 17:19, 31:20, 27:31) nusileido vietos Dižono JDA (4-8) ekipai.

Foto galerija

Ši nesėkmė Panevėžio klubui užvėrė visus kelius į Čempionų lygos atkrintamųjų etapą.

Rungtynių pradžia pasižymėjo atkaklia dvikova ir greitu bei rezultatyviu žaidimu – 20-ties taškų ribą „Lietkabelis“ peržengė jau 8-ąją pirmojo ketvirčio minutę.

Sėkmingiau rungtynių pabaigą sužaidę Panevėžio klubo krepšininkai po Marko Čakarevičiaus tolimo metimo dešimtąją susitikimo minutę pirmavo 25:20.

Tiesa, „Lietkabeliui“ koją kiek kišo prarasti kamuoliai, kurių Panevėžio krepšininkai po pirmojo kėlinio turėjo penkis. Tuo metu šeimininkai suklydo tris sykius.

Komandai iš Lietuvos pirmajame kėlinyje padėjo tolimi metimai, kuriuos komanda metė 71,4 procentų taiklumu, pataikydama 5 iš 7 tritaškių.

Antrasis ketvirtis prasidėjo gana rezultatyviai, o pirmųjų taškų teko laukti 3 minutes – po Vaido Kariniausko prasiveržimo ir dvitaškio viena ranka „Lietkabelis“ buvo priekyje 27:20.

Viso antrojo kėlinio metu panevėžiečiai bandė bėgti, tačiau JDA atsakydavo tuo pačiu, todėl atitolti nepavyko. Po 20-ties žaidimo minučių „Lietkabelis“ pirmavo rezultatu 44:37.

Pirmojoje pusėje atkovoti kamuoliai Panevėžio komandai leido būti priekyje. „Lietkabelis“ per du kėlinius atkovojo 17 kamuolių, o JDA sugriebė 11.

„Lietkabeliui“ taip pat pavyko susitvarkyti su pirmajame kėlinyje rezultatyviai žaidusiu ir per jį 10 taškų pelniusiu Axeliu Julienu. Antrojo ketvirčio metu gynėjas nepelnė nė taško.

31
29
54%
7/13
80%
4/5

„Lietkabelio“ gretose Jamaras Wilsonas spindėjo nepramesdamas nė vieno metimo – gynėjas pataikė 3 dvitaškius, 2 baudas ir surinko 8 taškus.

Antroji rungtynių dalis prasidėjo savotiškus JDA sugrįžimu, kai ketvirtąją kėlinio minutę šeimininkai „Lietkabelį“, po Ryano Pearsono tolimo metimo, aplenkė ir pirmavo 51:49.

Įtampa ir toliau augo, o emocijos pliūptelėjo 28-ąją minutę, kai Alexandre Chassangas pataikė iš toli, o varžovai tarpusavyje apsistumdė bei buvo nubausti techninėmis pražangomis.

Kitoje aikštės pusėje, po nesėkmingos „Lietkabelio“ atakos, Stefanas Sinovecas gavo nesportinę pražangą ir paliko aikštelę, žengdamas į rūbinę. Tiesa, JDA ekipoje taip pat nutiko ir Jeremy Leloupui, kuris po minutės buvo nubaustas technine pražanga ir taip nukeliavo į persirengimo kambarį.

Po emocijų pliūpsniais pažymėto trečiojo kėlinio „Lietkabelis“ atsiliko 64:68.

Lemiamas ketvirtis prasidėjo šeimininkų spurtu 6:2, po kurio JDA pirmavo 74:66. Tuomet šeimininkų lyderis Davidas Holstonas smeigė tris tolimus metimus, Nenadas Čanakas gavo techninę pražangą, o Dižono klubas buvo priekyje 83:69.

Likus trims minutėms Čanakas gavo antrąją techninę pražangą ir patraukė į rūbinę, o „Lietkabelis“ liko be vyriausiojo trenerio. „Lietkabelis“ tuomet jau atsilikinėjo 12 taškų – 78:90.

Likęs laikas tapo tikru išbandymu baudų metimus sunkiai metantiems krepšininkams, nes nė viena rezultatyvi ataka neapsiėjo be jų.

Visgi pabaigą geriau sužaidusi JDA ekipa pataikė svarbius baudų metimus ir šventė pergalę rezultatu 99:91.

Holstonas surengė įspūdinga pasirodymą ir atvedė JDA į pergalę. Tritaškių tiradą surengęs gynėjas per 35 minutes pelnė 31 tašką (3/5 dvit., 7/13 trit., 4/5 baud. met.), atliko 6 rezultatyvius perdavimus, perėmė 4 kamuolius ir surinko 31 naudingumo balą.

„Lietkabelio“ gretose rezultatyviausiai žaidė Paulius Valinskas, pataikęs visus metimus iš žaidimo ir surinkęs 20 taškų (6/6 trit., 2/3 baud. met.), atkovojęs 7 ir perėmęs 1 kamuolį, atlikęs 1 rezultatyvų perdavimą bei užfiksavęs 26 naudingumo balus.

„Lietkabeliui“ Prancūzijoje nepadėjo Saulius Kulvietis.

JDA: Davidas Holstonas 31 (6 rez. perd., 31 naud. bal.), Ryanas Pearsonas 18, Axelis Julienas 16 (9 rez. perd., 5 atk. kam., 25 naud. bal.), Gavinas Ware'as 12.

„Lietkabelis“: Paulius Valinskas 20 (7 atk. kam.), Simas Jasaitis 17, Mindaugas Kupšas 12 (7 atk. kam.), Jamaras Wilsonas 10.

2019-01-24 10:35
jv
straipsni normaliai gali zurnalistas parasyt?? po 2 keliniu panevezys pirmavo, o ka cia rasai??: 91:99 (20:25, 17:19, 31:20, 27:31). lodorius tikras
2019-01-24 05:31
Vainausko idirbis duoda vaisiu,kadziulio nuemimas buvo geriausias jo sprendimas.lkl kabelis turetu neblogai pasikapot jei kupsas prades zaist kaip gali nes db liudnas vaizdelis
2019-01-24 00:51
to Jonas
Lkl nesulauke vietinej lygoj teisejai kurie dirbo varzybose kabelis zalgiris, tai cempionu lygos tarptautinej lygoj isvis be sansu
2019-01-24 00:45
Jonas
Čenakas ne be reikalo užsidirbo antrą techninę.. Kai Lietkabeliui sušvilpia dvi pražangas puolime, tam pačiam žaidėjui (Dimecui) už sienos statymą, o varžovai su tokiomis pat sienomis sukrauna du tritaškius iš eilės, tai kiekvienas išeitų iš kantrybės. Šiaip teisėjavimas į abi puses buvo labai žemo lygio, teisėjai visiškai neaaiškindavo dėl ko skiria pražangas, taip išvedinėjo iš kantrybės ne tik žaidėjus, bet ir trenerius, kol galiausiai įvarydavo techines. Rungtyniu metu Čenakas bei dar 2 žaidėjai iš abiejų komandų buvo pašalinti dėl techninių pražangų.. Tai wtf... Tikiuosi sulauks sankcijų teisėjai kažkokių ..
2019-01-24 00:32
valius mldc, jei islaikys auksta procenta tai grist i zalgiri realus sansai, siaip nestabilus jis metikas
2019-01-24 00:24
cia kaip su zalgiriu teisejai istempe vel
2019-01-24 00:08
Nu bet ir šou surengė teisėjai 3 kėl.Techninių krūvos,prie varžovų prisiliest negalima.Aiškiai išmušė Kabelį iš vėžių.Dar ir Holstonas ten nesąmonių primėtė.Džiugu,kad ir Valinskas tritaškių prišaudė.Gal pagaliau pradės stabiliau juos mesti,o šitos rungtynės bus kaip lūžio.
2019-01-23 23:14