Nuotr.: FIBA
Nuotr. FIBA

Sėkmingą žygį FIBA Čempionų lygoje tęsia Atėnų AEK (10-2) su Jonu Mačiuliu. Lietuvis buvo vienas Graikijos klubo pergalės kalvių, o Luca Banchi auklėtiniai Ispanijoje 90:82 (16:13, 20:20, 23:23, 21:30) susitvarkė su Fuenlabrados „Montakit“ (3-9) ir pratęsė jos pralaimėjimų seriją iki 9 iš eilės.

24
34
5
67%
6/9

Nuo suolo pakilęs Mačiulis per 27 minutes pelnė 11 taškų (3/7 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai, 2/2 baudos), atkovojo 7 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus prasižengė bei surinko 16 naudingumo balų.

AEK gretose nesulaikomai žaidė Vince'as Hunteris, įmetęs 24 taškus (9/12 dvitaškiai, 6/9 baudos), sugriebė 11 kamuolių, išdalijo 5 rezultatyvius perdvimus ir įsirašė 37 naudingumo balus.

Kitą savaitę Mačiulis ir AEK lankysis Lietuvoje, kur antradienį Panevėžyje susikaus su vietos „Lietkabeliu“.

„Montakit“: Christianas Eyenga ir Maurice'as Kempas – po 13, Francisco Cruzas 11, Ianas O'Leary 10 (7 atk. kam.).

AEK: Vince'as Hunteris 24 (11 atk. kam.), Jordanas Theodore'as 19, Dušanas Šakota 17 (6/14 metimai), Malcolmas Griffinas ir Jonas Mačiulis – po 11.