• „Pacers“ namuose 110:106 įveikė „Raptors“ krepšininkus

• Rungtynes aptemdė Oladipo patirta trauma

• Sabonis per 14 minučių pelnė 12 taškų

• Kanados ekipai dėl piršto traumos vis dar negali padėti Valančiūnas

Indianos „Pacers“ (32-15) klubas Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) rungtynėse namuose 110:106 (24:16, 35:31, 25:28, 26:31) palaužė Toronto „Raptors“ (36-14) krepšininkus. Nors Indianos ekipa ir nutraukė penkių pralaimėjimų seriją tarpusavio susitikimuose su Kanados klubu, tačiau „Bankers Life Fieldhouse“ arenoje susirinkusių žiūrovų nuotaikos, po antrajame kėlinyje patirtos šeimininkų lyderio Victoro Oladipo traumos, išliko slogios.

Foto galerija

Gynėjas, iki antrojo ketvirčio pabaigos likus keturioms minutėms, bandydamas perimti kamuolį paslydo ant parketo ir susiėmė už dešiniojo kelio.

Pranešama, kad išsamesni tyrimai Oladipo bus atlikti rytoj ir tik tada paaiškės tikslesnė informacija dėl traumos, tačiau ESPN žurnalistas Adrianas Wojnarowski rungtynėms dar nepasibaigus teigė, jog „Pacers“ lyderiui galimai prireiks operacijos.

Po patirtos traumos socialiniuose tinkluose palaikymą išreiškė didžiausios NBA žvaigždės: LeBronas Jamesas, Devinas Bookeris, Bradley Bealas, Paulas George'as ir kiti garsūs krepšininkai.

Per 10 žaidimo minučių Oladipo spėjo pelnyti 4 taškus.

Be savo lyderio likę Indianos ekipos krepšininkai po dviejų kėlinių turėjo dviženklį pranašumą (59:47), o trečiojo ketvirčio viduryje įgijo 15 taškų persvarą (74:59), tačiau vis dar be Jono Valančiūno besiverčiantys svečiai ketvirtajame kėlinyje sugebėjo atkurti intrigą.

Likus žaisti truputį daugiau negu keturioms minutėms iki mačo pabaigos, Serge'as Ibaka dvitaškiu metimu sumažino savo komandos atsilikimą iki minimumo (97:98), tačiau galutinai rungtynių eigos Kanados klubui perimti nepavyko.

Paskutinę lemiamo ketvirčio minutę Mylesas Turneris taikliais baudų metimais padidino šeimininkų persvarą iki keturių taškų (105:101), o kitoje atakoje Danny Greenas pataikė iš toli ir vėl sumažino skirtumą iki minimumo (104:105).

Vis dėlto Thaddeusas Youngas Indianos ekipai pridėjo dar du taškus (107:104), o to paties Greeno tritaškis metimas, galėjęs išlyginti rezultatą, tikslo nepasiekė.

23
34
15
2

„Mes turėjome grįžti ir žaisti po Victoro traumos. Tai yra sunku, bet negalime leisti, kad tai būtų mūsų galvose. Tai emocinga, bet turime susitelkti ir toliau rungtyniauti“, – po rungtynių kalbėjo „Pacers“ vidurio puolėjas Turneris.

Oladipo šį sezoną vidutiniškai renka po 19,2 taško, atkovoja po 5,7 kamuolio ir atlieka po 5,3 rezultatyvaus perdavimo, todėl jei pasitvirtintų traumos rimtumas, tai stipriai kirstų „Pacers“ ambicijoms šį sezoną.

„Tai rimta trauma, bet tiksliau viską žinosime po išsamių tyrimų. Mes nespekuliuosime ir palauksime, tačiau tai yra sunki situacija. Jis visada geros nuotaikos ir tai visą sezoną mus kėlė į kitą lygį. Dabar mes turime padėti jam“, – apie Oladipo traumą kalbėjo Indianos klubo vyriausiasis treneris Nate'as McMillanas.

Domantą Sabonį rungtynėse stabdė greitai susirinktos pražangos. Lietuvis aikštėje praleido 14 minučių ir per jas spėjo pelnyti 12 taškų (3/4 dvit., 1/1 trit., 3/5 baud.), atkovoti 6 kamuolius bei prasižengti 5 kartus.

Svečiams be Valančiūno taip pat nepadėjo Kawhi Leonardas, kuriam buvo suteikta poilsio, bei dėl asmeninių priežasčių rungtynes praleidęs OG Anunoby.

„Pacers“: Thaddeusas Youngas 23 (15 atk. kam.), Darrenas Collisonas 17 (8 rez. perd.), Bojanas Bogdanovičius 16, Mylesas Turneris 13 (10 atk. kam.), Domantas Sabonis 12, Tyreke'as Evansas 11.

„Raptors“: Serge'as Ibaka 23 (11 atk. kam.), Kyle'as Lowry 20, Pascalis Siakamas 16 (9 atk. kam.), Fredas VanVleetas 14, Normanas Powellas 12, Danny Greenas 10.

2019-01-24 14:00
to del
Tikrai kartais persistengia, bet šį kartą buvo ir teisėjų žioplumo. Gavo prieš Monroe baudą, kai tas prarado pusiausvyrą ir atsilošęs nukrito. Dar Lowry po kašiu atsisuko, trenkė su kamuolių Sabui į krūtinę atšoko atgal ir metė. Pražanga. Be šitų galėjo gražiai sužaisti.
Įvertinkite komentarą:
-2
2019-01-24 12:34
Žales
Oladipo tikiuosi ateis visada į rungtynės ir sedės ant suolelio atsarginio ir palaikys Pacers ir vidu pacers dabar tvarkys gaila man žiauriai nes esu Pacers fanas nes žaidžia Oladipo ir Sabas Mokytojas ir mokinys
+3
2019-01-24 12:14
Tikrai ne kokios žinios.Šiemet Oladipo žaidimas kiek strigo,bet tai vistiek komandos lyderis,savo pokštais ir geru žaidimu užkūrdavo komandą.Be jo bus sunku,bet tai stipri komanda ir gal dar labiau susitelks.

del
Domanto - pastaruoju metu vis dazniau (per kokias paskutines 10-15 rungtyniu) jis prisirenka prazangu; del to sumazeja ir zaidimo laikas, ir rodikliai (taskai, atkovoti kamuoliai). Reiktu Domui daugiau vengti nereikalingu prazangu