• „Jazz“ namuose 114:108 parklupdė „Nuggets“ krepšininkus

• Pirmajame kėlinyje po susistumdymo iš aikštės buvo išvaryti Favorsas su Plumlee

• Šeimininkams 35 taškus pelnė Mitchellas

• „Nuggets“ komandai Jokičius pelnė 28 taškus ir atkovojo 21 kamuolį

Aistrų kupinose NBA rungtynėse Jutos „Jazz“ (27-22) krepšininkai savo aikštėje 114:108 (30:24, 35:34, 23:22, 26:28) palaužė Denverio „Nuggets“ (31-15) klubą.

35
28
60%
6/10
40%
6/15

Jau pirmajame kėlinyje tarp komandų įvyko susistumdymas, po kurio šeimininkų puolėjas Derrickas Favorsas ir „Nuggets“ aukštaūgis Masonas Plumlee buvo išvaryti iš aikštės.

Visų rungtynių metu „Jazz“ buvo priekyje ir, likus šiek tiek daugiau negu penkioms minutėms iki rungtynių pabaigos, po Ricky Rubio taiklių baudos metimų jų pranašumas siekė 12 taškų (105:93).

Vis dėlto svečiams pavyko sužaisti gerą atkarpą ir po Willo Bartono tritaškio ekipas skyrė jau tik keturi taškai (107:111). Šeimininkų pergalę įtvirtino du taiklūs Rudy Goberto baudų metimai (113:107).

Nugalėtojus į priekį vedė Donovanas Mitchellas. Gynėjas per 38 minutes pelnė 35 taškus (6/15 dvit., 6/10 trit., 5/9 baud.), atkovojo 6 kamuolius bei tiek pat kartų asistavo komandos draugams.

„Jazz“ raktas į pergalę buvo taiklūs tolimi metimai, kurių šeimininkai pataikė 19 iš 46 bandymų (41,3 proc.).

Antroje vietoje Vakarų konferencijoje žengiančioje ekipoje išsiskyrė fantastiškas rungtynes sužaidęs Nikola Jokičius.

Serbas aikštėje praleido 37 minutes ir pelnė 28 taškus (9/14 dvit., 1/7 trit., 7/7 baud.), atkovojo 21 kamuolį ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus. Tai buvo jau 14-asis aukštaūgio dvigubas dublis per pastarąsias 19 rungtynių.

„Jazz“: Donovanas Mitchellas 35 (6/10 trit.), Ricky Rubio 17, Rudy Gobertas (10 atk. kam.) ir Jae Crowderis po 15, Joe Inglesas 14 (8 rez. perd.).

„Nuggets“: Nikola Jokičius 28 (21 atk. kam.), Willas Bartonas 22 (9 atk. kam.), Gary Harrisas 16, Trey Lylesas 12, Monte Morrisas 10.