Nesunkią pergalę Eurolygoje ketvirtadienį (01.17) iškovojo Vitorijos „Tau Cermica“ krepšininkai. Jie savo aikštelėje be didesnio vargo 89:74 (25:21, 27:12, 21:26, 16:15) nugalėjo Liublianos „Union Olimpija“ komandą.

Intriga šiame mače laikėsi tik per pirmąjį kėlinį. Antrąjį ketvirtį aikštės šeimininkai pradėjo spurtu 14:4 ir įgijo dviženklį pranašumą (39:25), o prieš ilgąją pertrauką komandas skyrė jau 19 taškų.

Trečiojo ketvirčio pabaigoje slovėnams buvo pavykę priartėti (59:73), bet paskutinįjį kėlinį Vitorijos krepšininkai pradėjo 11:2 ir susigrąžino turėtą persvarą (84:61).

„Tau Ceramica“: Mirza Teletovičius 18, Tiago Splitteris 15, Igoris Rakočevičius 11, Zoranas Planiničius 10, Simas Jasaitis 9.

„Union Olimpija“: Marko Miličius 23 (10 atk. kam.), Borisas Gorencas 13, Jasminas Hukičius 12, Ronellis Tayloras 9.