Dar vieną pergalę A grupėje iškovojo Sienos „Montepaschi“ krepšininkai. Jie išvykoje 77:64 (30:12, 13:22, 14:19, 20:11) palaužė Bolonijos „Virtus“ komandą.

Sienos krepšininkai į nokdauną varžovus pasiuntė per pirmąsias 10 minučių, po kurių komandas skyrė jau 18 taškų (30:12).

Tačiau net ir po tokio galingo svečių starto „Virtus“ nepalūžo. 32-ąją mačo minutę dvitaškį pataikęs Fabio Di Bella buvo sumažinęs Bolonijos ekipos atsilikimą iki 4 taškų (59:55), bet tada tritaškį pataikė Kšištofas Lavrinovičius, o po Terrello McIntyre‘o dvitaški skirtumas vėl šoktelėjo „Montpeaschi“ naudai (64:55).

Likus žaisti 3 minutes po taiklaus Luca Garri metimo komandas skyrė tik 5 taškai (66:61), tačiau tada svečiai laimėjo beveik 3 minučių atkarpą spurtu 11:0 ir šventė pergalę.

„Montepaschi“: Romainas Sato 18, Terrellas McIntyre‘as 13, Vlado Ilievski 11, Benjaminas Eze 10 (10 atk. kam.), Kšištofas Lavrinovičius 8.

„Virtus“: Guolherme‘as Giovannoni 19, Roberto Chiacigas 12, Fabio Di Bella 10, Federico Lestini 9.