Arvydas Sabonis Nuotr.: BasketNews.lt/D.Lukšta
Nate'as Woltersas Nuotr.: BasketNews.lt/D.Lukšta

• Artūras Gudaitis prie pergalės pridėjo 6 taškus

• „Žalgiris“ šiame mače vienintelį kartą pirmavo ketvirtajo kėlinio pradžioje

• Šeimininkai taip pat pataikė 13 tritaškių iš 29 (45 proc.)

• Milano klubui tai buvo vos trečioji pergalė per paskutines 12 rungtynių

Mindaugas Kuzminskas pataikė 4 tritaškius, iš jų tris – ketvirtajame kėlinyje, ir pelnė 14 taškų, o jo atstovaujama Milano „AX Armani Exchange“ (9-11) namie 80:70 (21:13, 13:17, 18:20, 28:20) patiesė Kauno „Žalgirio“ (8-12) komandą.

Foto galerija

„Žalgiriui“ pralaimėjimas nepalankus ir dėl to, kad buvo patirtas didesniu skirtumu nei buvo laimėta namie (83:78).

Kauniečius baudęs Kuzminskas sužaidė vienas geriausių sezono rungtynių ir pelnė 14 taškų (1/2 dvitaškių, 4/5 tritaškių), atkovojo 5 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo ir surinko 15 naudingumo balų.

Didžiąją mačo dalį besivejančių vaidmenyje buvę žalgiriečiai savo pasiekė ketvirtojo kėlinio pradžioje. Marius Grigonis ir Nate‘as Woltersas pataikė po tolimą metimą ir persvėrė rezultatą savo komandos naudai – 56:54.

Vis tik tokia pozityvi „Žalgirio“ banga ilgai nesitęsė. Dairis Bertans pataikė ketvirtąjį savo tolimą metimą, jo pavyzdžiu pasekė Kuzminskas ir Mike‘as Jamesas bei atkarpą 14:6 laimėjęs Milano klubas vėl šovė į priekį – 68:62.

Likus žaisti kiek mažiau nei 3 minutes, Jamesas rado Kuzminską po krepšiu, šis įdėjo ir šeimininkai nutolo 71:63.

Milano komandai tai buvo vos trečioji pergalė per paskutines 12 rungtynių.

Svečiams daug problemų kėlė ir Milano klubo lyderis Mike‘as Jamesas. Amerikietis įmetė 20 taškų (3/7 dvitaškių, 3/8 tritaškių, 5/7 baudų metimų), atliko 9 rezultatyvius pardavimus, atkovojo ir perėmė po 4 kamuolius, dukart suklydo bei surinko 28 naudingumo balus.

„Žalgiris“ varžovus vytis buvo priverstas nuo pat susitikimo pradžios. Pirmąjį kėlinį spurtu 13:2 užbaigę „AX Armani Exchange“ susikrovė dviženklį pranašumą – 21:10. Vis tik Šarūno Jasikevičiaus kariauna atsigavimo ženklus parodė prieš ilgąją pertrauką.

20
28
4
9

Paulius Jankūnas pelnė lengvus taškus po itin gražios komandinės atakos, Artūras Milaknis pataikė iš toli, Brandonas Daviesas pelnė įvertė metimą per Artūrą Gudaitį ir kauniečių deficitas sumenko iki 3 taškų (28:31).

Po ilgosios pertraukos „Žalgiris“ visą laiką išliko arti varžovų, tačiau mačo eigos perlaužti nepajėgė, o vienintelį kartą rezultatą savo naudai persvėrė ketvirtojo kėlinio pradžioje.

Pralaimėtojų gretose šįkart geriausiai pasirodęs Nate‘as Woltersas pelnė 17 taškų (7/11 dvitaškių, 1/5 tritaškių), atliko 5 rezultatyvius pardavimus, atkovojo 5 ir perėmė 1 kamuolį, 3 kartus suklydo, išnaudojo leistinų pražangų limitą bei surinko 14 naudingumo balų.

„AX Armani Exchange“: Mike‘as Jamesas 20 (3/7 dvit., 3/8 trit., 9 rez. perd., 28 naud. bal.), Dairis Bertans (4/9 trit.) ir Vladimiras Micovas (3/8 trit.) po 17, Mindaugas Kuzminskas 14 (4/5 trit.).

„Žalgiris“: Nate‘as Woltersas 17 (7/11 dvit.), Paulius Jankūnas 14 (6/10 dvit.), Brandonas Daviesas 13, Marius Grigonis 10.

abc
kuzia tai apgailėtinas vapshe, gerai kad neatėjo pernai tas m.y.z.n.ius į Žalgirį , Lo.x.as
Įvertinkite komentarą:
-1
2019-01-25 17:29
To siaip
Siulyti keisti Sara gali tik idiotai arba rytfaniai. Bet turbut tavo noras kita sezona issipildys, Saras pats iseis. Va tada ir pasimatys, kas yra kas, kai kitas treneris, kad ir kas jis bus, tures vadovauti ir laimeti su labai vidutinio lygio zaidejais, nes biudzetas ne tik neaugs, bet, isejus Sarui, labai tiketina, kad ir sumazes.
2019-01-25 08:15
to Samgu
Prasom, i sveikata :)
2019-01-25 07:44
kunigas
Dziugu del kuzminsko,tik jis pats atvere visiems akis - jo problemos tik psichologines ir rimtos.Juk negali but atsitiktinumas kad issauna butent pries savus. Labai pikta ant viso zalgirio,daugeja ulanovo sindromo (gaunu pasa atmetu atgal ir begu sleptis uz varzovo).

Neaisku kam tu zaideju tiek prisipirkt ir laikyt jei laikom ant suolo,juk ne nba komanda. Akivaizdu kad komandoj nera atsakingo uz zaideju psichologija,o jeigu juo buna Javtokas tai didele klaida nes pats visa karjera turejo bedu.
2019-01-25 07:14
Tai žinoma kat žiūrim Žalgirio runktines ir serga už varžovus ką tu manei kat už Žalgirį serga nesvaik
-1
2019-01-25 06:40
Smagu
Labai smagu skaitant komentarus, kad šitokia gauasa ryto fanų stebi žalgirio rungtynes ir rezultatus, domisi, diskutuoja ir serga už Lietuvos komandą. Ačiū jums, Jūs nuostabūs.
-1
2019-01-25 06:37
To šiaip
Ar matei kad praitą naktį žalgirio komanda metė 20 tritaškių? Tokio rezultatyvumo rungtynėse apie kokį žaidimo išplėtimą kalbate ponas? Nepakrito?Taip Per anksti nuleido rankas? Taip Pakeisti trenerį? Ne O ir žaidėjus renka pagal biudžetą pirmiausia.
+3
2019-01-25 06:32
gf
Svetimoteriautojas taiip tai imuses losia bet pries zalgiri kaip tycia turi gerai sulost
+1
2019-01-25 04:19
Siaip
Mano nuomone pralaimejimu priezastimis tampa: 1. Mr. Sarunas Jasikevicius - blogi susirinkti zmones komplektuojant komanda , ta pati taktika kiekvienose rungtynese, nes varzovai lengvai isanalizuoja zaliu zaidima, perdaug viskas grindziama aukstais zmonemis jega po krepsiu - reikia isplesti zaidima. 2. Turint tik viena gera izaideja (wolters) sunku islaikyti geresni puolima visas rungtynes, isejus walton zaidimas stringa! 3. Walkup? Net neziuri i krepsi net ir budamas laisvas . Isvada kitam sezonui - paleisti mr. Saruna ir bandyti imti ( kurtinaitis,kemzura,alimpijevic, plaza) atsisakyti walton,walkup,milaknio,kavaliausko. Issaugoti reiketu wolters,white,grigoni,westerman,davies,ulanova. Ar dar reikalingas jankunas kitamet? Su visa pagarba jam manau kad reiktu pasakyti dideli Aciu ir paprasyti jungtis prie treneriu stabo :)
-1
2019-01-25 03:52
Dilmah
Visa Lietuva sveikina žaliaskūrius su nuostabiu pralaimėjimu! Savo arogancija ir kitų dergimu, jūs nusipelnėt, kad niekas jūsų nekenčia!
2019-01-25 02:21
zinys
jau po pralaimejimo chimki rasiau, kad i atkrintamasias nepateks. o tai reiskia: maziau pinigu is eurolygos, maziau ziurovu arenoje paskutinese, nieko nelemianciose rungtynese su autsaideriais, kuo maziau perkami bilietai tuo jie pigesni, nebus surinkta planuotu 10mln. du nauji pirkiniai sezono eigoje taip pat greiciausiai nebuvo itraukti sudarinejant biudzeta. po sezono saras turetu keltis i panatinaikos, nes su pitino ten tikrai nekokie rezultatai ir saro ten laukia isskestom rankom. taip kad po truputi grizinejam i realybe.
+1
2019-01-25 02:04
Valdas
Tokie klubai kaip žalgiris, čia kaip loterijoje žaidi visą gyvenimą ir pasiseka kokį kartą, paskui vėl ilgai laukti sėkmės reikia, kada ji vėl ateis
+1
2019-01-25 02:00
Rojonokunigas
tipo butu sian laimeja butu sansu patekti i top8 buve :DD nebejuokinkit, o geriausia ka net sita pergale kuri nieko nebutu lemusi ir jos net nera ir nera papildomu pinigu ir daug tokiu bus kur ateis nubaus zalgiris ir negaus papildomu babkiu is jewralygas
+3
2019-01-25 01:53
sunku
eilinis sezonas po praejusio issisokimo ir tiek :) o kalbat taip lyg cia netiketumas kad nepateko i top8
thomas
kuzminskas šaunuolis! užjudėjo neblogai!
+1
2019-01-25 01:33
Valdas
:D Artūrai nesvaik, rytui su grupe pasisekė ir tiek, džiaukitės, jei į top 8 įšeisit
-1
2019-01-25 01:26
Zalgiriui kuris nuolat pralaimi tiktu eurocupas, ten 1 etape viska pralaimedamas ne tik kad pateksi i top16 bet ir gausi lengviausia grupe, kurioje irgi viska pralaimedamas likus 2 turam irgi turesi neblogus sansus zngti i top8

Manau zaliu vadovai turetu susimastyti siuo klausimu, nes kiek jau galima juokinti europa tokiu zaidimu