Nuotr. „BasketNews.lt“/D.Lukšta
  • „Fenerbahče“ įveikė „Olympiakos“ ir laimėjo 18-ąjį kartą šį sezoną

• Tai buvo 10-oji „Fenerbahče“ pergalė namie per tiek pat rungtynių

• „Olympiakos“ latviai Janis Timma (14) ir Janis Strelnieks (13) kartu pelnė daugiau nei trečdalį komandos taškų

Janis Timma ir Janis Strelnieks kartu sudėjus pelnė daugiau nei trečdalį savo komandos taškų, tačiau to Pirėjo „Olympiakos“ (12-8) komandai buvo maža. Graikijos komanda išvykoje 75:90 (15:21, 13:19, 26:28, 21:22) neprilygo vienvaldei Eurolygos lyderei, Stambulo „Fenerbahče“ (18-2) komandai.

13
21
10
80%
4/5

Keturis tritaškius pataikęs Timma pelnė 14 taškų ir surinko tiek pat taškų, kiek per septynerias ankstesnes rungtynes kartu sudėjus. Tuo metu Strelnieks pridėjo 13 taškų ir 4 rezultatyvius perdavimus.

Visgi didžiąją dvikovos dalį latviai ir jų komandos draugai turėjo vytis varžovus. Šeimininkai spurtavo antrajame kėlinyje, kai laimėjo atkarpą 13:2 ir įgijo dviženklį pranašumą – 36:25.

Trečiajame dvikovos kėlinyje po Kosto Slouko ir Ericko Greeno tritaškių „Fenerbahče“ ėmė triuškinti varžovus (64:42), tačiau Timmos vedami „Olympiakos“ krepšininkai rankų nenuleido. Graikai spurtavo ir ketvirtojo kėlinio pradžioje priartėjo iki 63:72.

Visgi tada Marko Guduričius smeigė tritaškį, Ali Muhammedas pridėjo du taškus ir „Fenerbahče“ nebesižvalgė atgal.

Željko Obradovičiaus komandai tai buvo dešimtoji pergalė namie per tiek pat rungtynių.

17 taškų pelnęs „Fenerbahče“ gynėjas Greenas sužaidė rezultatyviausias sezono rungtynes.

„Fenerbahče“: Erickas Greenas 17 (4/4 trit.), Nikola Kaliničius 16, Ali Muhammedas 13 (10 rez. perd.), Kostas Sloukas 12.

„Olympiakos“: Janis Timma 14 (4/7 trit.), Janis Strelnieks 13, Nikola Milutinovas 11, Vassilis Spanoulis 10.