Nuotr.: BasketNews.lt/D.Lukšta
Nuotr. BasketNews.lt/D.Lukšta
  • „Maccabi“ laimėjo ketvirtą kartą iš eilės, šį kartą įveikdama „Panathinaikos“

• „Panathinaikos“ ekipai tai buvo devintoji nesėkmė išvykose per 10 rungtynių

Tel Avivo „Maccabi“ (9-11) atgimimas Eurolygoje tęsiasi. Ioannio Sfairopoulo auklėtiniai ketvirtadienį namie 81:72 (16:17, 24:18, 22:19, 19:18) nugalėjo Atėnų „Panathinaikos“ (8-12) ir iškovojo ketvirtąją iš eilės pergalę ir penktą per paskutines šešias dvikovas.

20
33
11
100%
6/6

Šis laimėjimas „Maccabi“ komandai buvo dvigubai saldus, kadangi pasiektas didesne persvara nei buvo pralaimėta pirmajame tarpusavio mače (84:89). Dėl to mačo pabaiga, net jau esant aiškiam dvikovos laimėtojui, užtruko ilgiau nei įprasta – abi komandos stabdė viena kitos žaidėjus pražangomis. Tel Avivo krepšininkai užtikrintai metė baudas ir išsaugojo persvarą.

„Maccabi“ atitrūko trečiojo kėlinio pradžioje, kai spurtavo 12:1 ir įgijo 15 taškų persvarą – 54:39.

Ketvirtojo kėlinio pabaigoje svečiai po Nicko Calatheso metimo priartėjo iki 68:72, tačiau kitoje atakoje du taškus pelnė Angelo Caloiaro. Calathes vėl pelnė du taškus, o į jo metimą vėl atsako Caloiaro, tik šįkart įmesdamas iš toli – 77:70.

Calathes tada prametė dvitaškį, Caloiaro pridėjo dvi baudas ir mačo baigtis tapo aiški.

„Panathinaikos“ ekipai tai buvo devintoji nesėkmė išvykose per 10 rungtynių.

„Maccabi“: Angelo Caloiaro 20 (11 atk. kam.), Scottie Wilbekinas 13, Michaelas Rollas ir Tarikas Blackas po 9.

„Panathinaikos“: Mattas Lojeski ir Nickas Calathes (10 rez. perd.) po 14, Deshaunas Thomasas 12.