Nuotr. SIPA – Scanpix
  • „Real“ laimėjo ketvirtą kartą per pastaruosius 5 mačus

• Nugalėtojams Sergio Llullas lemiame kėlinyje pelnė 11 taškų, pataikydamas 3 tritaškius

• Anthony Randolphas pridėjo 24 taškus ir 5 taiklius tritaškius

Anthony Randolphas pataikė 5 tritaškius ir pelnė 24 taškus, Sergio Llullas buvo nesulaikomas ketvirtajame kėlinyje, ir jo vedamas Madrido „Real“ (16-4) namie 92:84 (21:21, 21:21, 22:19, 28:23) pranoko Stambulo „Anadolu Efes“ (13-7).

24
28
83%
5/6
6

Madrido komandai tai buvo ketvirtas laimėjimas per pastarąsias penkerias rungtynes.

Antroje turnyrinės lentelės vietoje žengiantys Pablo Laso auklėtiniai nuo ketvirtoje pozicijoje esančių turkų pabėgo tik paskutiniame kėlinyje. Rezultatui esant lygiam (72:72), Sergio Llullas pelnė 8 taškus iš eilės, Gustavo Ayonas pridėjo vieną baudą ir „Real“ nutolo 81:72.

Dvi taiklios Brocko Motumo baudos nutraukė svečių taškų badą, o vėliau jie dar buvo priartėję iki 79:83, tačiau šeimininkai atsakė taikliais metimais ir po dar vieno Llullo tritaškio nutolo solidžiai – 89:81

Lullas iš viso pelnė 19 taškų, 11 iš jų – ketvirtajame kėlinyje.

Randolphas surinko 28 naudingumo balus, taip sužaisdamas antras geriausias rungtynes šį sezoną. Naudingiau jis rungtyniavo tik pirmojo rato dvikovoje su Milano „AX Armani Exchange“ (33 balai).

„Real“: Anthony Randolphas 24 (5/6 trit), Sergio Llullas 19 (3/12 trit., 8 atk. kam., 5 rez. perd.), Walteris Tavaresas 10.

„Anadolu Efes“: Vasilije Micičius 21 (5 rez. perd.), Tiboras Pleissas 15, Brockas Motumas 13.