Nuotr. Sputnik-Scanpix
  • Maskvos CSKA išvykoje 84:76 nukovė „Barceloną“

• Nando De Colo pelnė 25 taškus, pataikė 7 tritaškius iš 10 ir surinko 27 naudingumo balus

• Katalonų gretose Kevinas Pangosas įmetė 5 taškus ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus

Centrinė Eurolygos turo dvikova nenuvylė. Įtampos kupiname mače Maskvos CSKA (15-5) svečiuose po atkaklios kovos 84:76 (20:20, 24:21, 19:20, 21:15) palaužė „Barcelonos“ (11-9) klubą.

25
27
70%
7/10
5

CSKA sėkmingą atkarpą sužaidė ketvirtojo kėlinio viduryje, kuomet Nando De Colo bei Nikita Kurbanovas smeigė po tritaškį ir svečiai, iki rungtynių pabaigos likus kiek daugiau nei 3 minutėms, truktelėjo į priekį 73:68.

Kitoje atakoje Ante Tomičius pataikė tik vieną baudos metimą, o kitos aikštelės pusėje nelengvą metimą pataikė Sergio Rodriguezas. Po šio epizodo Chrisas Singletonas padarė klaidą, kurios Willas Clyburnas nedovanojo – amerikietis galingai sugrūdo kamuolį į krepšį ir CSKA pranašumas išaugo iki 8 taškų (77:69).

Prieš prasidedant paskutinei minutei, katalonų situaciją bandė gelbėti Kevinas Seraphinas, kuris pelnė taškus su pražanga, tačiau nepataikė baudos metimo. Vos po kelių akimirkų Kurbanovas smeigė dar vieną tritaškį ir taip nulėmė mačo baigtį – 80:71.

Įspūdingas rungtynes sužaidė vienas CSKA lyderių Nando De Colo. Prancūzas pelnė 25 taškus (1/2 dvitaškių, 7/10 tritaškių, 2/2 baudų metimų), atkovojo 5 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius pardavimus, padarė 3 klaidas bei surinko 27 naudingumo balus.

Buvęs žalgirietis Kevinas Pangosas įmetė 5 taškus (1/3 tritaškių, 2/5 baudų metimų), atliko 9 rezultartycius pardavimus, atkovojo 1 kamuolį, kartą suklydo ir surinko 9 naudingumo balus.

„Barcelona“: Victoras Claveras 17 (4/6 dvit.), Kevinas Seraphinas 14 (6/8 dvit.),  Adamas Hanga ir Kyle‘as Kuricas po 8.

CSKA: Nando De Colo 25 (7/10 trit.), Nikita Kurbanovas 17 (3/6 trit.), Sergio Rodriguezas 10 (4/7 dvit., 0/4 trit., 7 rez. perd.).

2019-01-26 00:21