• NBA pirmaujanti „Bucks“ namų arenoje 108:99 nugalėjo „Hornets“

• Milvokio ekipa ketvirtą kėlinį laimėjo 32:12

• Giannis Antetokounmpo įmetė 34 taškus ir atkovojo 14 kamuolių, bet likęs vienas prieš krepšį apsikvailino neįdėjęs kamuolio iš viršaus

• Su graiku susidūręs Kemba Walkeris, likus žaisti 2 minutes, susižeidė kaklą ir patraukė tiesiai į rūbinę

Šeštąją pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) iškovojo Giannio Antetokounmpo vedama Milvokio „Bucks“ (35-12) komanda. Graikas pelnė 34 taškus, o jo ekipa savo aikštėje 108:99 (22:27, 30:27, 24:33, 32:12) susitvarkė su be Kemba Walkerio lemiamu metu likusia Šarlotės „Hornets“ (23-25).

34
41
3
3

Antetokounmpo per 38 minutes pataikė 14 iš 19 dvitaškių, 6 iš 8 baudų ir prametė abi baudas, atkovojo 14 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo 3 metimus bei 5 kartus prasižengė.

Pirmajame kėlinyje kamuolį perėmęs „Bucks“ puolėjas pasileido į greitą ataką vienas prieš krepšį bei rezgė planą atlikti efektingą dėjimą dviem rankomis, bet galiausiai kamuolys pašokinėjo ant lanko ir neįkrito.

Prieš ketvirtą ketvirtį dar 11 taškų persvarą turėjusi „Hornets“ likus žaisti 2 minutes liko be savo superžvaigždės Kemba Walkerio. Dėl kamuolio puolime pasiaukojančiai kovojęs gynėjas krito ant parketo, o taip pat kamuolio siekęs Antetokoumpo krito šalia ir kliudė Šarlotės ekipos lyderio galvą.

Walkeris kurį laiką gulėjo ant parketo bei pirštais masažavo nugarinę kaklo sritį. Galiausiai krepšininkas pats pakilo nuo parketo ir kartu su „Hornets“ darbuotoju patraukė tiesiai į rūbinę, svečiams jau atsilikinėjant 96:102.

Walkeris per 35 minutes įmetė 10 taškų (2/8 dvitaškiai, 1/4 tritaškiai, 3/3 baudos), atkovojo 8 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir 4 sykius suklydo.

„Bucks“ ketvirtąjį kėlinį laimėjo triuškinamai 32:12.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 34 (14 atk. kam.), Malcolmas Brogdonas 19, Ericas Bledsoe 18 (0/7 trit.), Khrisas Middletonas 15.

„Hornets“: Nicolas Batumas 19 (4/11 trit.), Jeremy Lambas (1/7 trit.) ir Michaelas Kiddas-Gilchristas – po 16, Marvinas Williamsas 13 (8 atk. kam.), Kemba Walkeris 10 (3/12 metimai, 8 atk. kam.).