Nuotr. Reuters - Scanpix
  • „Pacers“ išvykoje 103:106 pralaimėjo „Grizzlies“ krepšininkams

• Sabonis pelnė 11 taškų ir atkovojo 8 kamuolius

• „Grizzlies“ nutraukė 8 pralaimėjimų iš eilės seriją

Domantas Sabonis žaidė naudingai, tačiau jo atstovaujamas Indianos „Pacers“ (32-16) klubas NBA rungtynėse išvykoje 103:106 (19:24, 23:29. 27:25, 34:28) nusileido Memfio „Grizzlies“ (20-30) krepšininkams.

22
26
11
2

Sabonis aikštėje praleido 31 minutę ir pelnė 11 taškų (3/7 dvit., 5/8 baud.), atkovojo 8 kamuolius bei 3 sykius suklydo.

Indianos ekipos nesėkmę lėmė prastai sužaista pirmoji rungtynių pusė, kurioje šeimininkai įgijo dviženklę persvarą (42:53).

Trečiajame kėlinyje svečiams pavyko išlyginti rezultatą (67:67), tačiau „Grizzlies“ krepšininkai ketvirtį užbaigė spurtu 11:2 (78:69), o lemiamoje dvikovos atkarpoje sėkmingai saugojo savo pranašumą ir iškovojo pergalę (106:103).

„Pacers“ praėjusiose rungtynėse dėl patirtos kelio traumos neteko visam sezonui savo lyderio Victoro Oladipo, kuris rinkdavo vidutiniškai po 18,8 taško.

Nugalėtojams Mike'as Conley per 32 minutes pelnė 22 taškus (6/7 dvit., 2/6 trit., 4/6 baud.), atliko 11 rezultatyvių perdavimų ir 4 kartus suklydo.

Sabonio oponentas Marcas Gasolis aikštėje praleido 30 minučių ir įmetė 18 taškų (4/6 dvit., 3/6 trit., 1/2 baud.) bei atkovojo 7 kamuolius.

„Grizzlies“ ekipa iki šio mačo buvo pralaimėjusi aštuonis kartus paeiliui. Indianos klubui tai buvo pirmoji patirta nesėkmė po trijų iš eilės pergalių.

„Grizzlies“: Mike'as Conley 22 (11 rez. perd.), Jarenas Jacksonas 20, Marcas Gasolis 18, Justinas Holiday 16, Bruno Caboclo 11.

„Pacers“: Bojanas Bogdanovičius 21, Darrenas Collisonas 18 (9 rez. perd.), Mylesas Turneris 14, Domantas Sabonis 11 (8 atk. kam.), Cory Josephas 10.

Atrinkti (0) Visi (3)
Iš karto pasireiškia Oladipo nebuvimas,pralaimėta vienai silpnesnių komandų.Namie Pacers kiek lengviau bus,bet išvykose bus nelengva.