Staigmeną pateikė Eurolygos C grupės autsaiderė Bambergo „Brose Baskets“ ekipa. Penkių pralaimėjimų seriją nutraukę vokiečiai namie 81:73 (23:12, 15:17, 14:16, 29:28) palaužė bilieto į „Top 16“ siekusią Stambulo „Fenerbahce Ulker“ komandą.

Šeštą kartą per dvylika mačų pralaimėję turkai viltis į kišenę įsidėti „Top 16“ etapo bilietą turės atidėti dar savaitei. Tuo tarpu vos antrą pergalę šį sezoną šventę vokiečiai galimybes prasibrauti tolyn prarado gerokai anksčiau.

Aikštės šeimininkams atitrūkti pavyko spurtavus pirmojo kėlinio pabaigoje. Po Ademolos Okulajos ir Steffano Hamanno taškų „Brose Baskets“ įgijo 9 taškų persvarą (21:12), kurią antrajame ketvirtyje buvo padidinę iki 16 taškų (36:20).

Nors po didžiosios pertraukos turkams buvo pavykę sumažinti deficitą iki 4 taškų (45:49), lemiamame ketvirtyje aikštės šeimininkai susigrąžino dviženklę persvarą ir šventė pergalę.

„Brose Baskets“: Darrenas Fennas 21 (6 atk. kam.), Demondas Greene'as 13, Ademola Okulaja 12 (8 atk. kam.), Robertas Garrettas 10.

„Fenerbahce Ulker“: Willie Solomonas 28, Rasimas Basakas 11, Omeras Onanas 8.