Denverio „Nuggets“ puolėjas iš Lietuvos Linas Kleiza sužaidė rezultatyviausias karjeros rungtynes NBA ir padėjo savo komandai iškovoti pergalę. „Nuggets“ namie 120:109 (31:28, 30:31, 37:29, 22:21) nugalėjo Jutos „Jazz“ krepšininkus.

Trečiojo kėlinio viduryje „Jazz“ buvo pavykę priartėti iki 2 taškų (77:75), tačiau daugiausiai Kleizos, Alleno Iversono ir Carmelo Anthony pastangomis „Nuggets“ laimėjo 3 minučių atkarpą 17:8 ir įgijo solidesnį pranašumą (94:83).

Intrigos atkurti svečiams nepavyko ir per paskutinįjį ketvirtį. Denverio krepšininkai vienu metu buvo įgiję ir 20 taškų atotrūkį (116:96).

Starto penkete rungtynes pradėjęs Kleiza joje praleido daugiausiai laiko per visą karjerą NBA. Puolėjas per 42 minutes pelnė 41 tašką (9/13 dvitaškių, 4/8 tritaškių, 11/14 baudų), atkovojo 9 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei 2 kartus suklydo ir 3 sykius prasižengė.

„Man tai neabejotinai yra ypatingas vakaras. Šias rungtynes prisiminsiu visą likusį gyvenimą, - po rungtynių kalbėjo Kleiza. - Jau po pirmosios rungtynių dalies, kai buvau surinkęs 27 taškus, žinojau, kad tai bus ypatingas vakaras“.

Iki šiol daugiausiai taškų Kleiza buvo surinkęs praėjusio sezone mače prieš Los Andželo „Lakers“. Tąsyk lietuvis pelnė 29 taškus.

Įspūdingai žaidė ir „Nuggets“ „centras“ Macusas Camby. Puolėjas per 44 minutes pelnė 8 taškus, atkovojo net 24 kamuolius ir blokavo net 11 varžovų metimų.

„Nuggets“: Linas Kleiza 41, Allenas Iversonas 28 (9 rez. perd.), Carmelo Anthony 23, J.R.Smithas 13, Marcusas Camby 8 (24 atk. kam., 11 blk.).

„Jazz“: Deronas Williamsas 23 (12 rez. perd.), Carlosas Boozeris 18 (11 atk. kam.), Kyle‘as Korveris 16, Mehmetas Okuras 16, Andrejus Kirilenka 9.