Nuotr.: basket.ut.ee
Nuotr. basket.ut.ee

Tris lietuvius komandoje turinti „Ulikool“ (8-8) Estijos–Latvijos lygoje iškovojo pergalę, o lietuviai vaizdo negadino. Tartu klubas svečiuose 77:72 (19:20, 15:8, 20:26, 23:18) nugalėjo Rygos „Latvijas Universitate“ (5-13) ekipą.

Rezultatyviausiai lietuvių atstovaujamoje ekipoje žaidė Arnas Velička. Gynėjas per 35 minutes pelnė 21 tašką (2/7 dvit., 4/7 trit., 5/6 baud. met.), atliko 7 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 5 kamuolius, blokavo vieną varžovo metimą, išprovokavo 10 pražangų, 4 kartus suklydo ir surinko 32 naudingumo balus.

Tautvydas Šležas per 25 minutes varžovams atseikėjo 9 taškus (3/9 dvit., 0/1 trit., 3/4 baud. met.), sugriebė 12 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 3 pražangas, kartą prasižengė, 5 sykius suklydo bei surinko 14 efektyvumo balų.

Julius Kazakauskas per 32 minutes surinko 5 taškus (0/1 trit., 5/6 baud. met.), atliko 7 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 5 bei perėmė 3 kamuolius, išprovokavo 5 pražangas, 4 kartus prasižengė, tiek pat sykių suklydo bei užfiksavo 16 balų siekiančius naudingumo rodiklius.