Nuotr. USA Today Sports – Scanpix
  • „Rockets“ namų mače 103:98 įveikė „Magic“

• Hardenas pelnė 40 taškų (10/15 dvitaškiai, 4/12 tritaškiai, 8/9 baudos), sugriebė 11 kamuolių bei atliko 6 rezultatyvius perdavimus

• Hjustono komanda po pirmojo kėlinio atsilikinėjo beveik dvigubai (18:34)

• Į rikiuotę po traumos grįžęs Chrisas Paulas įmetė 12 taškų (2/3 dvitaškiai, 2/5 tritaškiai, 2/2 baudos), atliko 6 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 5 ir perėmė 3 kamuolius

Eilinį įspūdingą pasirodymą Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) surengęs Jamesas Hardenas nukalė Hjustono „Rockets“ (29-20) komandos pergalę. Gynėjas įmetė 40 taškų, o Teksaso ekipa savo aikštėje 103:98 (18:34, 35:27, 21:21, 29:16) pranoko Orlando „Magic“ (20-30).

40
39
11
89%
8/9

Hardenas per 37 minutes pataikė 10 iš 15 dvitaškių, 4 iš 12 tritaškių, 8 iš 9 baudų, atkovojo 11 kamuolių, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, blokavo 3 metimus ir 5 kartus suklydo.

Praėjusio sezono MVP 23-ajame mače paeiliui pelnė 30 ir daugiau taškų. Ši serija – ketvirta ilgiausia NBA istorijoje. „Rockets“ superžvaigždė pagal šį rodiklį nusileidžia vieninteliam Wiltui Chamberlainui, kuris priklauso trys ilgiausios tokios serijos.

40 ir daugiau taškų Hardenas įmetė 12-ajame susitikime per paskutiniąsias 17 rungtynių.

Slogiai startavusi „Rockets“ po pirmojo kėlinio atsilikinėjo 16 taškų deficitu (18:34), o pirmąsyk į priekį išsiveržė iki mačo pabaigos likus maždaug 4 minutėms.

Po Terrence'o Rosso dvitaškio, likus žaisti 2 minutes, rezultatas buvo lygus – 95:95, bet tada „Magic“ minutę liko be taškų, Hardenas įsmeigė tritaškį, paskui pridėjo dvitaškį metią ir Hjustono komanda pirmavo 100:95.

Nikolai Vučevičiui suklydus, D.J. Augustinas pražanga sustabdė Chrisą Paulą, kuris realizavo abi baudas ir padėjo tašką šiame susitikime 102:95.

Į aikštę po mėnesio sugrįžęs Chrisas Paulas per 25 minutes surinko 12 taškų (2/3 dvitaškiai, 2/5 tritaškiai, 2/2 baudos), atliko 6 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 5 ir perėmė 3 kamuolius.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 40 (11 atk. kam., 6 rez. perd.), Ericas Gordonas 16, Chrisas Paulas (5 atk. kam., 6 rez. perd.) ir Kennethas Fariedas 12 (10 atk. kam., 5 rez. perd.).

„Magic“: Aaronas Gordonas 23 (10 atk. kam.), Nikola Vučevičius 19 (17 atk. kam.), Evanas Fournier 18, Terrence'as Rossas 15 (3/10 trit.), D.J. Augustinas 10.

2019-01-28 14:08