Dvidešimt pirmąją pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) iškovojo Klivlendo „Cavaliers“ komanda. Ji išvykoje 90:88 (19:26, 31:17, 23:22, 17:23) parklupdė San Antonijaus „Spurs“ krepšininkus.

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus žaisti 1 minutę ir 34 sekundes Tony Parkeris taikliu dvitaškiu buvo persvėręs rezultatą „Spurs“ naudai (86:85), tačiau netrukus tritaškį pataikė Danielis Gibsonas ir sugrąžino 2 taškų pranašumą „Cavaliers“ ekipai (88:86).

Likus žaisti 55 sekundes Timas Duncanas dar buvo išlyginęs rezultatą, bet po dar 22 sekundžių dvitaškį pataikė LeBronas Jamesas, kuris kaip vėliau paaiškėjo, buvo pergalingas. „Spurs“ turėjo puikią galimybę dar kartą išlyginti rezultatą, bet likus žaisti 29 sekundes abi Parkerio mestos baudos skriejo pro šalį.

Žydrūnas Ilgauskas nugalėtojams per 33 minutes pelnė 17 taškų (7/11 dvitaškių, 3/5 baudų), atkovojo 6 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, blokavo 2 varžovų metimus, tačiau 2 kartus suklydo ir 3 sykius prasižengė.

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 27 (9 atk. kam., 7 rez. perd.), Žydrūnas Ilgauskas 17, Andersonas Varejao 12 (14 atk. kam.), Danielis Gibsonas 11.

„Spurs“: Manu Ginobili 31, Tony Parkeris 23, Timas Duncanas 20 (11 atk. kam.), Brentas Barry 6.