• „Thunder“ savo aikštėje 118:112 pranoko „Bucks“

• Paulas George'as įmetė 36 taškus (4/9 dvitaškiai, 8/12 tritaškiai, 4/6 baudos) ir sugrirebė 13 kamuolių

• Jis ketvirtajame kėlinyje atliko dėjimą per Giannį Antetokounmpo

• Russellas Westbrookas įsirašė 120-ąjį karjeros trigubą dublį: 13 taškų, 13 atkovotų kamuolių bei 11 rezultatyvių perdavimų

Galingai sužaidęs Paulas George'as padėjo Oklahomos „Thunder“ (31-18) ekipai patiesti Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) lyderius. Billy Donovano vadovaujama komanda namuose 118:112 (31:25, 25:17, 33:37, 29:33) įveikė Milvokio „Bucks“ (35-13) bei nutraukė jos šešių pergalių seriją.

36
36
3
67%
8/12

Vakarų konferencijoje trečiąją vietą užimanti „Thunder“ laimėjo penktąkart paeiliui.

George'as per 38 minutes pelnė 36 taškus (4/9 dvitaškiai, 8/12 tritaškiai, 4/6 baudos), atkovojo 13 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 3 kartus prasižengė bei 5 sykius suklydo.

Antroje ketvirtojo kėlinio pusėje „Thunder“ pirmavo dviženkle persvara (105:94), tačiau į lemiamą šturmą pakilusi „Bucks“ laimėjo atkarpą 8:1 ir priartėjo prie šeimininkų (102:106).

Iniciatyvos lemiamu metu ėmęsis George'as iš pradžių galingu dėjimu nubaudė jį blokuoti mėginusį Giannį Antetokounmpo, po to pataikė iš toli ir prasidėjus paskutinei minutei „Thunder“ laikė kontrolę savo rankose (113:107).

Antetokounmpo iki ilgosios pertraukos prametė visus 6 metimus iš žaidimo ir savo sąskaitoje teturėjo 3 taškus. Mačą graikas baigė su 27 taškais (5/17 dvitaškiai, 3/5 tritaškiai, 8/12 baudos), 18 atkovotų kamuolių ir 4 rezultatyviais perdavimais.

Russellas Westbrookas, iš žaidimo pataikęs tik 5 metimus iš 20, nuo savęs pridėjo 13 taškų, 13 atkovotų kamuolių ir 11 rezultatyvių perdavimų. Tai buvo 16-as jo trigubas dublis šį sezoną ir 120-asis karjeroje.

„Thunder“: Paulas George'as 36 (13 atk. kam.), Jerami Grantas 16, Terrance'as Fergusonas 15, Stevenas Adamsas (8 atk. kam.) ir Dennisas Schroderis – po 14, Russellas Westbrookas 13 (5/20 metimai, 13 atk. kam., 11 rez. perd.).

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 27 (8/22 metimai, 18 atk. kam.), Khrisas Middletonas 22, Brookas Lopezas 19, Malcolmas Brogdonas 18, Ericas Bledsoe 11 (5/14 metimai).

Atrinkti (0) Visi (5)
kasioguru
>Seskus

su tokia RW forma GS neisgasdinsi, neaisku, kas jam nutiko, bet siemet klisas kaip turi but. renka jis tuos savo trigubus, bet nei jo i ASG renka, nei tarp MVP mini, Geogre visiskai pereme OKC lyderio role.
2019-01-28
+1
omg
Bet matai didžiausia lygos žvaigždė tai "barzdyla". Kažkam nereikia išmest 20 tritaškių ir 25 baudų.... PG, mano nuomone, dabar atrodo SUPER gerai. Taiklymas, ginyba, prasiveržimai (be žingsniu).
2019-01-28
-3
Virginijus Šeškus
Dedu viltis, kad šita komanda per playoffus nugalės GSW projektėlį su 5 allstarais, reikia kad būtų kažkoks balansas lygoje.