• „Nuggets“ išvykoje 95:92 nugalėjo „Grizzlies“

• Denverio ekipa antrojoje rungtynių pusėje panaikino iki tol turėtą 25 taškų deficitą

• Toks sugrįžimas rungtynių metu – didžiausias „Nuggets“ klubo istorijoje

• Denverio klubo gretose rezultatyviausias buvo Nikola Jokičius, pelnęs 24 taškus

25 taškų deficitą antrojoje pusėje panaikinusi „Nuggets“ (34-15) išvykoje iškovojo pergalę ir sudavė smūgį visų rungtynių metu pirmavusiems šeimininkams.

20
19
33%
2/6
78%
7/9

Denverio komanda Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) dvikovoje 95:92 (16:30, 25:30, 19:17, 35:15) palaužė vietos Memfio „Grizzlies“ (20-31) krepšininkus.

Lemiamą ketvirtį svečiai iš kalnuotosios Kolorado valstijos sostinės laimėjo rezultatu 35:15, nors iki rungtynių pabaigos likus 11 minučių atsiliko 19 taškų (60:79).

Likus 43 sekundėms Willas Bartonas pataikė tolimą metimą ir taip pirmą kartą rungtynėse išvedė „Nuggets“ į priekį – 91:89.

Denverio klubui pirmaujant 93:92, „Grizzlies“ turėjo net kelias galimybes persverti rezultatą, tačiau to nepadarė – dvi taiklios Gary Harriso baudos įtvirtino svečių pergalę trijų taškų persvara (95:92).

Toks sugrįžimas rungtynių metu – didžiausias „Nuggets“ klubo istorijoje. Po ilgosios pertraukos 25 taškų deficitą panaikinę Denverio krepšininkai pagerino organizacijos rekordą, kai 1981 metais komanda buvo panaikintas 19 taškų deficitas.

Rezultatyviausiai „Nuggets“ gretose rungtyniavo ir į pergalę komandą vedė Nikola Jokičius. Aukštaūgis per 34 minutes pelnė 24 taškus (9/12 dvit., 1/8 trit., 3/3 baud. met.), atkovojo 5 ir perėmė 4 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 19 naudingumo balų.

Jam iššūkį varžovų komandoje metė Marcas Gasolis. 34-erių ispanas per 37 minutes įmetė 28 taškus (9/12 dvit., 2/7 trit., 4/6 baud. met.), sugriebė 9 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 24 efektyvumo balus.

„Grizzlies“: Marcas Gasolis 28 (9 atk. kam.), Mike‘as Conley 23 (11 rez. perd.), Justinas Holiday‘us ir Kyle‘as Andersonas (6 atk. kam.) po 9.

„Nuggets“: Nikola Jokičius 24 (5 atk. kam., 4 per. kam.), Willas Bartonas 20 (5 atk. kam.), Malikas Beasley 18, Gary Harrisas 11, Monte Morrisas 9.

2019-01-30 13:00