• „Lietkabelis“ namuose 65:84 nusileido AEK krepšininkams

• Mačiulis nugalėtojams pelnė 18 taškų

• AEK gretose spindėjo Hunteris, pelnęs 25 taškus ir surinkęs 39 naudingumo balus

• Šeimininkų ekipai 12 taškų pelnė Dimecas

Panevėžio „Lietkabelis“ (4-9) FIBA Čempionų lygos rungtynėse namuose 65:84 (22:18, 15:22, 17:27, 11:17) nusileido Atėnų AEK (11-2) krepšininkams su Jonu Mačiuliu priešakyje.

Pirmoje mačo dalyje šeimininkams buvo pavykę susikrauti dviženklį pranašumą (35:24), tačiau praėjusio sezono lygos čempionai dar iki pertraukos persvėrė rezultatą (40:37).

AEK trečiajame kėlinyje pratęsė spurtą iki 23:2 ir įgijo dviženklę persvarą (47:37) bei perėmė rungtynių kontrolę, o įpusėjus ketvirtajam ketvirčiui pradėjo triuškinti „Lietkabelį“ – 80:60.

Vieną geriausių šio sezono mačų sužaidęs Mačiulis per 25 minutes pelnė 18 taškų (5/6 dvit., 2/5 trit., 2/2 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir surinko 19 naudingumo balų. Lietuvio sezono rezultatyvumo rekordas Čempionų lygoje siekia 21 tašką.

„Lietkabelis“ nesulaikė varžovų aukštaūgio Vince'o Hunterio, kuris per 28 minutes pelnė 25 taškus (12/13 dvit., 1/4 baud.), atkovojo 8 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir surinko 39 naudingumo balus.

Šeimininkų gretose rezultatyviausiai žaidė Žiga Dimecas. Slovėnas per 25 minutes pelnė 12 taškų (5/10 dvit., 2/4 baud.), atkovojo 6 kamuolius ir surinko 8 naudingumo balus.

Panevėžiečiams dvikovoje nepadėjo nelegaliomis lažybomis kaltinamas ir ekipos vadovų suspenduotas Vaidas Kariniauskas.

„Lietkabelis“: Žiga Dimecas 12, Simas Jasaitis 10, Sauliius Kulvietis ir Jamaras Wilsonas po 9.

AEK: Vince'as Hunteris 25 (12/13 dvit., 8 atk. kam., 5 rez. perd., 39 naud. bal.), Jonas Mačiulis 18 (5/6 dvit.), Delroy Jamesas ir Malcolmas Griffinas po 11.

2019-01-30 06:08
Cercas
Vakar žiūrėjau rungtynes, tai labai pasimatė, kad AEK turi tokiam lygiui gerus amerikonus ir jie gerai pasigina kai reikia. Kupšas, Dimec yra lėti tokiam žaidimui, kitaip sakant -skylės ginyboje.Nieko čia nepadarysi. VisUs kitus kai paspaudė irgi neatlaikė. Valinskas visai nemoka veržtis, 0 progreso dėl floterio, ir tai parodo, kad žalgirije jo nebus. Visi kiti sužaidė pagal galimybes. Labai smagu, kad Mačiulis yra protingas ir nuėjo į savo lygio komandą. EUROCUP JAU LYGIS PER AUKŠTAS, O CL KAIP TIK TAI KO REIKI KARJERAI BAIGTI. GEROS JO RUNGTYNĖS. SĖKMĖS LIETKABELIUI KMT!
2019-01-29 21:44
alio
sakykit ka norit,bet LKL lygis kelia juoka....
2019-01-29 21:14
Valinskas ir Kupsas garantuotai dalyvauja lazybose
2019-01-29 20:59
as dj
nieko gero nerode AEK bet Lietkabelis atrode beviltiskai....
2019-01-29 20:53
maciulis perlauze rungtynes tais dviem tritaskiais, is kart atsigavo aek
2019-01-29 20:48
Prezidente
dabar aisku kodel i ta kluba taip isikabines laikotes , ale nieko nereikia bet va kur suo pakastas lazibossss
2019-01-29 20:45
Dviems kėliniams tik jėgų užteko Kabeliui.Po pertraukos čempionai parodė savo jėgą.Hunteris išvis užsiautė,nieks jo nesustabdė.Mačiulis ir gerai užjudėjo.Gaila tik,kad rimtos kovos nepavyko duot.
2019-01-29 20:40
kodel lietkabelio logotipa aikstes centre pakeite argus logotipas?
2019-01-29 20:30