• „Lietkabelis“ namuose 65:84 nusileido AEK krepšininkams

• Mačiulis nugalėtojams pelnė 18 taškų

• AEK gretose spindėjo Hunteris, pelnęs 25 taškus ir surinkęs 39 naudingumo balus

• Šeimininkų ekipai 12 taškų pelnė Dimecas

Panevėžio „Lietkabelis“ (4-9) FIBA Čempionų lygos rungtynėse namuose 65:84 (22:18, 15:22, 17:27, 11:17) nusileido Atėnų AEK (11-2) krepšininkams su Jonu Mačiuliu priešakyje.

Pirmoje mačo dalyje šeimininkams buvo pavykę susikrauti dviženklį pranašumą (35:24), tačiau praėjusio sezono lygos čempionai dar iki pertraukos persvėrė rezultatą (40:37).

AEK trečiajame kėlinyje pratęsė spurtą iki 23:2 ir įgijo dviženklę persvarą (47:37) bei perėmė rungtynių kontrolę, o įpusėjus ketvirtajam ketvirčiui pradėjo triuškinti „Lietkabelį“ – 80:60.

Vieną geriausių šio sezono mačų sužaidęs Mačiulis per 25 minutes pelnė 18 taškų (5/6 dvit., 2/5 trit., 2/2 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir surinko 19 naudingumo balų. Lietuvio sezono rezultatyvumo rekordas Čempionų lygoje siekia 21 tašką.

„Lietkabelis“ nesulaikė varžovų aukštaūgio Vince'o Hunterio, kuris per 28 minutes pelnė 25 taškus (12/13 dvit., 1/4 baud.), atkovojo 8 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir surinko 39 naudingumo balus.

Šeimininkų gretose rezultatyviausiai žaidė Žiga Dimecas. Slovėnas per 25 minutes pelnė 12 taškų (5/10 dvit., 2/4 baud.), atkovojo 6 kamuolius ir surinko 8 naudingumo balus.

Panevėžiečiams dvikovoje nepadėjo nelegaliomis lažybomis kaltinamas ir ekipos vadovų suspenduotas Vaidas Kariniauskas.

„Lietkabelis“: Žiga Dimecas 12, Simas Jasaitis 10, Sauliius Kulvietis ir Jamaras Wilsonas po 9.

AEK: Vince'as Hunteris 25 (12/13 dvit., 8 atk. kam., 5 rez. perd., 39 naud. bal.), Jonas Mačiulis 18 (5/6 dvit.), Delroy Jamesas ir Malcolmas Griffinas po 11.

Atrinkti (0) Visi (17)
Cercas
Vakar žiūrėjau rungtynes, tai labai pasimatė, kad AEK turi tokiam lygiui gerus amerikonus ir jie gerai pasigina kai reikia. Kupšas, Dimec yra lėti tokiam žaidimui, kitaip sakant -skylės ginyboje.Nieko čia nepadarysi. VisUs kitus kai paspaudė irgi neatlaikė. Valinskas visai nemoka veržtis, 0 progreso dėl floterio, ir tai parodo, kad žalgirije jo nebus. Visi kiti sužaidė pagal galimybes. Labai smagu, kad Mačiulis yra protingas ir nuėjo į savo lygio komandą. EUROCUP JAU LYGIS PER AUKŠTAS, O CL KAIP TIK TAI KO REIKI KARJERAI BAIGTI. GEROS JO RUNGTYNĖS. SĖKMĖS LIETKABELIUI KMT!
2019-01-30
+12
alio
sakykit ka norit,bet LKL lygis kelia juoka....
2019-01-29
-10
Valinskas ir Kupsas garantuotai dalyvauja lazybose
2019-01-29
+3
as dj
nieko gero nerode AEK bet Lietkabelis atrode beviltiskai....
2019-01-29
-2
maciulis perlauze rungtynes tais dviem tritaskiais, is kart atsigavo aek
2019-01-29
-10
Prezidente
dabar aisku kodel i ta kluba taip isikabines laikotes , ale nieko nereikia bet va kur suo pakastas lazibossss
2019-01-29
-4
Dviems kėliniams tik jėgų užteko Kabeliui.Po pertraukos čempionai parodė savo jėgą.Hunteris išvis užsiautė,nieks jo nesustabdė.Mačiulis ir gerai užjudėjo.Gaila tik,kad rimtos kovos nepavyko duot.