• „Rockets“ namuose 116:121 nusileido „Pelicans“ krepšininkams

• Hardenas pelnė 37 taškus ir atkovojo 11 kamuolių

• Nugalėtojų gretose Okaforas pelnė 27 taškus ir atkovojo 12 kamuolių

• Davisas, pareiškęs viešai norą būti išmainytas, iš lygos sulaukė 50 tūkst. JAV dolerių baudos

Jamesui Hardenui nepavyko atvesti Hiustono „Rockets“ (29-21) ekipos į ketvirtąją pergalę iš eilės. Teksaso valstijoje vykusiose NBA rungtynėse Hardeno vedamas klubas 116:121 (35:28, 31:31, 25:35, 25:27) nusileido Naujojo Orleano „Pelicans“ (23-28) krepšininkams.

27
32
2
12

Hardenas per 39 minutes pelnė 37 taškus (5//14 dvit., 6/18 trit., 9/10 baud.), atkovojo 11 kamuolių bei atliko 6 rezultatyvius perdavimus. Tai buvo 24-osios rungtynės iš eilės, kada gynėjas peržengia 30-ies pelnytų taškų ribą.

Antrojo kėlinio pradžioje šeimininkai turėjo dviženklę persvarą (52:39), tačiau viskas apsivertė aukštyn kojomis po ilgosios pertraukos.

Trečiąjį kėlinį svečiai laimėjo dviženkle persvara (35:25) ir prieš lemiamą ketvirtį persvėrė rezultatą savo naudai (94:91).

Ketvirtajame kėlinyje „Pelicans“ krepšininkai surengė spurtą 14:4 bei įgijo dviženklį pranašumą (114:102), o tai lėmė aštuntąjį „Rockets“ pralaimėjimą namuose šį sezoną (116:121).

Mačą ant atsarginių žaidėjų suoliuko stebėjo Naujojo Orleano žvaigždė Anthony Davisas, kurio agentas sulaukė 50 tūkstančių JAV dolerių baudos iš lygos, kuri buvo skirta po to, kai viešai pareiškė, kad jo klientas nori būti iškeistas.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidęs Jahilas Okaforas per 37 minutes surinko 27 taškus (11/15 dvit., 5/5 baud.) bei atkovojo 12 kamuolių.

Jrue Holiday tapo pirmuoju gynėju NBA istorijoje, kuriam per rungtynes pavyko pelnyti bent 17 taškų, atkovoti 6 kamuolius, atlikti 7 rezultatyvius perdavimus bei blokuoti 6 varžovų metimus.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 37 (6/18 trit., 9/10 baud., 11 atk. kam.), Kennethas Fariedas 19 (11 atk. kam.), Ericas Gordonas 17, Chrisas Paulas 10 (9 rez. perd.).

„Pelicans“: Jahilas Okaforas 27 (11/15 dvit., 12 atk. kam.), Jrue Holiday 19 (8 rez. perd., 6 blk.), Ianas Clarkas 15, Darius Mileris 14, Timas Frazieris (10 rez. perd.) ir Frankas Jacksonas po 10.

2019-02-01 20:53
w
2019-01-31 10:10
Hardenas per 39 minutes pelnė 37 taškus (5//14 dvit., 6/18 trit., Jo.... Zvaigzde
2019-01-30 16:02
Antanas
Barzdotas bomzas on fire!
2019-01-30 11:38
Atsigavęs Okaforas,dvigubus dublius štampuoja,kaip reikiant.Tos traumos,išretinusios komandą,padėjo jam vėl atsiskleisti.Patys Pelicans tikrai nustebino šita pergale.Kalbos apie Davisą atrodo suvienijo klubą.Pažiūrėsim,kuriam laikui.
2019-01-30 11:07
Aga
Okafor penktas rungtynes zaidzia All Star lygyje , o Davis nebezaidzia , ruosiamas mainams .
2019-01-30 09:30
To Bukis
Roccket startinis penketas dabar atrodo daug geriau beto dar Rivers nuo suolo o Gordon irgi gali žaist lengv.krasto pozicijoje.
2019-01-30 09:28
To Bukis
Okafor dar jaunas ir jis gali būt geras grajokas jam charakteris viską su**so. O Faried ir buvo neblogas tik siemet netsuose laiko negauna
2019-01-30 09:10
Anonimui
Pagal nba kolektyvinę sutartį žaidėjai ar jų atstovai negali viešai prašyti mainų. Taisyklę sulaužė, gavo bauda. Bet manau Davis žinojo ką daro.
2019-01-30 08:25
Bukis
Nurasytu grajoku žydėjimo rungtynės :fariedas raketose ir okaforas pelikanuose... Naudojasi galimybėm vyrai., gražu žiūrėti
2019-01-30 07:27