Nuotr. Zuma Press – Scanpix
  • „Barcelona“ išvykoje 76:55 nušlavė „Olympiakos“

• Katalonai pirmąjį kėlinį laimėjo 27:6

• Chrisas Singletonas pataikė daugiau (5 iš 8) tritaškių nei visa „Olympiakos“ (4/23)

Įspūdingai Graikijoje startavusi „Barcelona“ (12-9) sugrįžo į pergalių kelią Eurolygoje. Svetislavo Pešičiaus auklėtiniai svečiuose 76:55 (27:6, 11:22, 17:15, 21:12) sutriuškino Pirėjo „Olympiakos“ (12-9) bei įgijo tarpusavio pranašumą prieš tokį pat pergalių ir pralaimėjimų santykį šiuo metu fiksuojančius graikus.

9
19
8
57%
4/7

Pirmąjį tarpusavio susitikimą Barselonoje „Olympiakos“ laimėjo 69:60.

Į penktąją vietą pakilusios Pešičiaus kariaunos dabar laukia trejų namų rungtynių serija: kitą savaitę su Kauno „Žalgiriu“, paskui su Vitorijos „Baskonia“ ir Madrido „Real“.

„Barcelonos“ krepšininkai savo varžovus į nokautą pasiuntė dar mačo pradžioje, kada pirmajame kėlinyje per puspenktos minutės startavo atkarpa 14:4. Likusią ketvirčio dalį katalonai laimėjo 13:2 ir dominavo aikštėje 27:6.

Antrajame kėlinyje pabudusi „Olympiakos“ atsakė galingu spurtu 15:0 ir po Axelio Toupane'o tritaškio buvo priartėjusi 21:27, bet tuomet Jaka Blažičius smeigė tritaškį, Kevinas Pangosas pridėjo du taškus ir Barselonos klubas susigrąžino dviženklį pranašumą (32:21).

Po ilgosios pertraukos Ispanijos ekipa išlaikė kontrolę savo rankose ir besibaigiant rungtynėms turėjo rekordinį – 23 taškų – pranašumą (72:49).

Tritaškiais prapliupęs Chrisas Singletonas realizavo 5 iš 8 metimų, kai Pirėjo ekipa pataikė tik 4 iš 23. Kevino Pangoso sąskaitoje – 9 taškai (4/7 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 1/1 baudos), 8 rezultatyvūs perdavimai, 3 atkovoti kamuoliai ir 19 naudingumo balų.

„Olympiakos“: Nikola Milutinovas (8 atk. kam.) ir Janis Strelnieks – po 13, Nigelas Williamsas-Gossas 9.

„Barcelona“: Chrisas Singletonas 18 (5/8 trit.), Adamas Hanga 11, Ante Tomičius 10, Kevinas Pangosas 9 (8 rez. perd.).

2019-02-02 23:46
t
2019-02-01 09:12
Oi,oi,oi
Užšoko Žalgiriukas ant įsibėgėjusio traukinio....
2019-02-01 00:12
:/
Jokiu sansu Zalgiriui kita savaite pries Barca. Liudna, bet vel grizom i ta situacija, kai vaziuojant zaist i isvyka su vienu is grandu, aisku, kad bus pralaimejimas...