Nuotr. Fotodiena.lt/R.Lukoševičius
  • „Baskonia“ namuose 97:73 nugalėjo „Maccabi“

• Taip Vitorijos ekipa nutraukė dviejų nesėkmių seriją

• „Baskonia“ į priekį vedė Johannesas Voigtmannas, pelnęs 20 taškų

Vitorijos „Baskonia“ (10-11) ketvirtadienio vakarą Eurolygoje pelnė nesunkią pergalę, kai namuose rezultatu 97:73 (26:18, 28:23, 27:16, 16:16) nugalėjo Tel Avivo „Maccabi“ (9-12) klubą.

19
23
2
75%
3/4

Taip Vitorijos ekipa nutraukė dviejų nesėkmingų rungtynių Eurolygoje seriją.

Rungtynių pradžioje į priekį šovę „Baskonia“ krepšininkai po pirmojo kėlinio pirmavo 26:18, o ilgąją pertrauką patraukė būdami priekyje 54:41.

Vaizdas nesikeitė ir trečiajame kėlinyje, kurį šeimininkai laimėjo rezultatu 27:16. Tiesa, „Maccabi“ pasistengė ir lemiamą ketvirtį sužaidė lygiosiomis (16:16), tačiau per trisdešimt žaidimo minučių susikrautas pranašumas deklaravo lengvą Vitorijos klubo pergalę.

„Baskonia“ į priekį vedė Johannesas Voigtmannas, pelnęs 20 taškų (4/4 dvit., 4/5 trit.), atkovojęs 2 kamuolius, atlikęs vieną rezultatyvų perdavimą ir surinkęs 21 naudingumo balą.

Vitorijos klubas jau dusyk šį sezoną palaužė „Maccabi“ ir įgijo tarpusavio pranašumą, sezono pabaigoje galinčių būti vienodų pergalių ir pralaimėjimų santykių atveju.

„Baskonia“: Johannesas Voigtmannas 20 (4/5 trit., 21 naud. bal.), Darrunas Hilliardas 19 (3/4 trit.), Luca Vildoza 16 (3/3 trit.), Shavonas Shieldasas 13 (6 atk. kam.), Ilimane Diopas 8 (6 atk. kam.).

„Maccabi“: Scottie Wilbekinas 19, Johnny O‘Bryantas 15, Tarikas Blackas 10 (7 atk. kam.), Jeremy Pargo 8.