• Nugalėtojams po 26 taškus pelnė Embiidas ir Simmonsas

• Embiidas taip pat pridėjo 20 atkovotų kamuolių

• Curry pataikė 10 tritaškių iš 18 ir surinko 41 tašką

• Šiame mače „Warriors“ namų arenoje debiutavo Cousinsas

Filadelfijos „76ers“ (34-18) nutraukė „Golden State Warriors“ (36-15) vienuolikos pergalių seriją NBA pirmenybėse. „76ers“ svečiuose po galingo trečiojo kėlinio NBA čempionus patiesė 113:104 (30:35, 23:25, 42:26, 18:18).

26
31
3
6

Filadelfijos klubą į priekį traukė puikiai žaidę Joelis Embiidas ir Benas Simmonsas. Vidurio puolėjas Embiidas ne tik pelnė 26 taškus (8/19 dvit., 10/12 baudos), bet ir atkovojo net 20 kamuolių bei atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Tuo metu Simmonsas taip pat surinko 26 taškus (10/13 dvit., 6/9 baudos), sugriebė 8 ir perėmė 3 kamuolius bei atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

NBA čempionų gretose nesustabdomas buvo Stephenas Curry, per 38 minutes surinkęs 41 tašką ir pataikęs net 10 tritaškių iš 18 (56 proc.).

„Fantastiška pergalė. Mūsų komanda, įskaitant ir mane, dar nebuvome įveikė „Warriors“. Padaryti tai išvykoje, prieš jų fanus, prieš labai gerą komandą, kuri buvo laimėjusi daug rungtynių iš eilės… Tai puikus vakaras“, – sakė „76ers“ treneris Brettas Brownas.

Šiose rungtynėse „Warriors“ arenoje debiutavo DeMarcusas Cousinsas. Jis per per 25 minutes pelnė 7 taškus (3/8 dvit., 1/2 baudos), atkovojo 6 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir blokavo 1 metimą.

Oklando ekipoje rungtynes dėl ligos praleido Klay Thompsonas.

„Warriors“: Stephenas Curry 41 (10/18 trit., 6 rez. perd.), Kevinas Durantas 25 (10/16 dvit.), Kevonas Looney 14 (6/7 dvit.), Alfonzo KcKinnie 11 (5/5 dvit.), DeMarcusas Cousinsas 7 (6 atk. kam., 6 rez. perd.).

„76ers“: Benas Simmonsas (10/13 dvit., 8 atk. kam.) ir Joelis Embiidas (20 atk. kam.) po 26, J.J. Redickas 15, Landry Shametas 10.