Nuotr. AP – Scanpix
  • Los Andželo derbyje „Lakers“ svečiuose 123:120 per pratęsimą palaužė „Clippers“

• Į aikštę grįžęs LeBronas pelnė 24 taškus, sugriebė 14 kamuolių ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus

• Puolėjas dėl kirkšnies traumos praleido 17 rungtynių ir nežaidė nuo Kalėdų

Daugiau nei mėnesį krepšinio nežaidęs LeBronas Jamesas į aikštę grįžo pergalingai. Kirkšnies traumą išsigydęs Los Andželo „Lakers“ (27-25) lyderis buvo rezultatyviausias, o jo klubas svečiuose 123:120 (32:26, 22:27, 33:22, 25:37, 11:8) per pratęsimą įveikė to paties miesto „Clippers“ (28-24).

24
29
9
14

Nugalėtojams LeBronas per 40 minučių įmetė 24 taškus (8/16 dvit., 1/6 trit., 5/7 baudos), atkovojo 14 kamuolių, atliko 9 rezultatyvius perdavimus, perėmė 1 kamuolį ir keturis sykius suklydo.

Prieš tai Karalius nerungtyniavo nuo gruodžio 25-osios dienos. Jis praleido 17 rungtynių. Tai buvo ilgiausias laiko tarpas, kurį puolėjas savo karjeroje praleido be krepšinio.

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus dviem minutėms „Lakers“ dar pirmavo 7 taškais (112:105), bet Lou Williamsas ir Bobanas Marjanovičius įmetė po dvitaškį, Tobiasas Harrisas pridėjo tolimą šūvį ir komandos turėjo žaisti pratęsimą.

Jo pradžioje dvitaškiais pasižymėjo LeBronas Jamesas ir Rajonas Rondo, bet likus pusantros minutės Lou Williamsas išlygino rezultatą. „Lakers“ ištempė dar vienas LeBrono dvitaškis ir Lance’o Stephensono taškai su pražanga.

„Clippers“: Lou Williamsas 24, Patrickas Beverley 17 (5/8 trit., 8 atk. kam.), Tobiasas Harrisas 15 (8 atk. kam., 8 rez. perd.), Avery Bradley 13 (8 atk. kam.), Bobanas Marjanovičius 11.

„Lakers“: LeBronas Jamesas 24 (14 atk. kam., 9 rez. perd.), Lance’as Stephensonas 20 (5/8 trit.), Brandonas Ingramas 19, Rajonas Rondo 14 (13 atk. kam., 7 rez. perd.), JaVale’as McGee 11.