Nuotr. Basketnews.lt/D.Lukšta
  • Atėnų „Panathinaikos“ namuose 88:75 nugalėjo Stambulo „Anadolu Efes“

• Nickas Calathes pelnė 20 taškų, atliko 13 rezultatyvių perdavimų, atkovojo 8 kamuolius ir surinko 35 naudingumo balus

• Lukas Lekavičius prie pergalės pridėjo 2 taškus

Nickas Calathes surengė įspūdingą pasirodymą, o jo vedamas Atėnų „Panathinaikos“ (9-12) namuose 88:75 (24:16, 18:21, 19:19, 27:19) pranoko Stambulo „Anadolu Efes“ (13-8) bei Eurolygoje nutraukė trijų pralaimėjimų paeiliui seriją.

20
35
100%
4/4
13

Calathes per 35 minutes pelnė 20 taškų (5/9 dvitaškių, 2/3 tritaškių, 4/4 baudos), atliko 13 rezultatyvių perdavimų, atkovojo 8 ir perėmė 1 kamuolį, 5 kartus suklydo bei surinko 35 naudingumo balus.

Lukas Lekavičius aikštelėje praleido 5 minutes ir per jas prie pergalės pridėjo 2 taškus (1/2 dvitaškių) bei 2 naudingumo balus.

Mačo nugalėtojas sprendėsi ketvirtajame kėlinyje. Calathes vienas pats surinko 7 taškus iš eilės, dėjimą pridėjo Jamesas Gistas ir ketvirčio viduryje šeimininkai atitrūko 72:64.

Neilgai trukus Ricko Pitino auklėtiniai sudavė lemiamą smūgį. Gistas pridėjo dar vieną dvitaškį, po du taškus pelnė DeShaunas Thomas bei Seanas Kilpatrickas ir 9:0 spurtavęs „Panathinaikos“ nutolo nebepavejamai – 81:68.

Rungtynės nenusisekė buvusiems Kauno „Žalgirio“ ir dabartiniams „Anadolu Efes“ legionieriams. Vasilije Micičius per 33 minutes pelnė 7 taškus, o Brockas Motumas aikštelėje išbuvo 7 minutes, per kurias sukrapštė 1 tašką.

Šiame mače darbavosi ir arbitras iš Lietuvos Gytis Vilius.

„Panathinaikos“: Nickas Calathes 20 (5/9 dvit., 13 rez. perd., 8 atk. kam.), DeShaunas Thomas 14 (6/10 dvit.), Seanas Kilpatrickas 13, Jamesas Gistas 11 (4/6 dvit.).

„Anadolu Efes“: Rodrigue‘as Beubois 15 (3/7 trit.), Krunoslavas Simonas 14, Tiboras Pleissas 13, Adrienas Moermanas 10.