Nuotr. AFP – Scanpix
  • „Thunder“ išvykoje 118:102 įveikė „Heat“ krepšininkus

• George'as pataikė 10 tritaškių iš 16 bandymų ir pelnė 43 taškus

• Westbrookas penktose rungtynėse iš eilės surinko trigubą dublį

Paulas George'as pataikė 10 tolimų metimų, o jo vedamas Oklahomos „Thunder“ (33-18) klubas NBA rungtynėse išvykoje 118:102 (31:24, 41:29, 22:21, 24:28) įveikė Majamio „Heat“ (24-26) krepšininkus.

43
43
83%
5/6
63%
10/16

Svečiai rungtynėse dominavo nuo pirmųjų minučių, o po dviejų kėlinių jau turėjo triuškinamą persvarą (72:53).

Vaizdas aikštėje nesikeitė ir po ilgosios pertraukos, o ketvirtojo kėlinio viduryje „Thunder“ pranašumas siekė 23 taškus (114:91), kurį šeimininkams sumažinti pavyko tik mačo pabaigoje (102:118).

Iš viso George'as per 35 minutes pelnė 43 taškus (4/7 dvit., 10/16 trit., 5/6 baud.), atkovojo 7 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

„George'as šiandien buvo neįtikėtinas. Mes gynyboje prieš jį išbandėme viską, tačiau jis surengė vieną įspūdingiausių pasirodymų šį sezoną, kokį man teko matyti“, – kalbėjo „Heat“ strategas Erikas Spoelstra.

Po dvikovos rezultatyviausias mačo žaidėjas apsikeitė marškinėliais su paskutinį sezoną lygoje žaidžiančiu Dwayne'u Wade'u.

„Wade'as yra tas žmogus, į kurį aš lygiuojuosi. Jis turėjo neįtikėtiną karjerą ir man sunku pasakyti žodžiais, kiek daug jis lygai davė. Dwayne'as padarė didelę įtaką man kaip krepšininkui“, – NBA legendai pagyrimų negailėjo George'as.

Prieš mačą buvo paskelbta, kad Wade'as ir Dirkas Nowitzki dalyvaus NBA „Visų žvaigždžių“ rungtynėse kaip specialūs žaidėjai, o tai „Heat“ gynėjui tai bus jau 13-asis toks mačas karjeroje.

Wade'as šeimininkams pelnė 7 taškus bei atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Nugalėtojų gretose Russellas Westbrookas penktose rungtynėse iš eilės surinko trigubą dublį: 14 taškų (6/10 dvit., 0/1 trit., 2/5 baud.), 12 atkovotų kamuolių ir 14 rezultatyvių perdavimų.

Tai buvo jau septintoji iš eilės „Thunder“ ekipos pergalė.

„Heat“: Kelly Olynikas 21, Joshas Richardsonas 18, Hassanas Whiteside'as 12 (16 atk. kam.), Justise'as Winslow ir Bamas Adebayo (9 atk. kam.) po 10.

„Thunder“: Paulas George'as 43 (10/16 trit.), Dennisas Shroderis 28, Russellas Westbrookas 14 (12 atk. kam., 14 rez. perd.), Stevenas Adamsas 13.