Nuotr. AP – Scanpix
  • „Nuggets“ namuose 136:122 palaužė „Rockets“ krepšininkus

• Jokičius nugalėtojams pelnė 31 tašką, atkovojo 13 kamuolių ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus

• „Rockets“ ekipai 30 taškų pelnė Hardenas

Jamesas Hardenas 25-ose rungtynėse iš eilės pasiekė 30 pelnytų taškų ribą, tačiau pergalei pasiekti šį kartą to neužteko. Hiustono „Rockets“ (29-22) klubas NBA rungtynėse išvykoje 122:136 (43:35, 28:48, 24:30, 27:23) nusileido Denverio „Nuggets“ (36-15) krepšininkams.

31
45
9
85%
11/13

Šeimininkų pergalę lėmė puikiai sužaistas antrasis mačo ketvirtis (48:28), po kurio šeimininkai susikrovė dviženklę persvarą (83:71), kurią sėkmingai išsaugojo iki dvikovos pabaigos (136:122).

Šalia trigubo dublio buvęs Nikola Jokičius per 31 minutę pelnė 31 tašką (11/13 dvit., 1/2 trit., 6/6 baud.), atkovojo 13 kamuolių ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

„Nuggets“ gynėjas Malikas Beasley užfiksavo asmeninį karjeros rezultatyvumo rekordą. Krepšininkas aikštėje praleido 41 minutę ir pelnė 35 taškus (7/8 dvit., 5/9 trit., 6/7 baud.) bei atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Hardenas mačą baigė pelnęs 30 taškų (2/7 dvit., 7/14 trit., 5/9 baud.), atkovojęs 6 kamuolius ir atlikęs 9 rezultatyvius perdavimus.

Gynėjas likus 65 sekundėms iki mačo pabaigos pataikė tolimą metimą bei pratęsė 30-ies pelnytų taškų seriją iki 25 mačų paeiliui. „Rockets“ žvaigždės serija prasidėjo gruodžio 13-ąją.

„Nuggets“ nutraukė devynių iš eilės pralaimėjimų seriją Teksaso ekipai. Paskutinį kartą Denverio klubas prieš „Rockets“ laimėjęs buvo 2015-ųjų gruodį.

„Nuggets“: Malikas Beasley 35 (7/8 dvit., 5/9 trit.), Nikola Jokičius 31 (11/13 dvit., 13 atk. kam., 9 rez. perd.), Torrey Craigas 22, Monte Morrisas 18 (8 rez. perd.), Masonas Plumlee ir Paulas Millsapas po 10.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 30 (9 rez. perd.), Kennethas Fariedas 23, Chrisas Paulas 20, Ricas Gordonas 17.