Nuotr.: BNS
  • „Rytas“ namuose 93:82 nugalėjo „Juventus“

• Eimantas Bendžius surinko 21 tašką ir atvedė vilniečius į pergalę

• Utenos klubo gretose Martinas Gebenas pelnė 17 taškų ir surinko 26 naudingumo balus

Greitai įsivažiavęs Vilniaus „Rytas“ (15-5) Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) čempionate šventė pergalę ir pagal pastarąjį rodiklį nuo antrojoje turnyrinės lentelės vietoje esančio Klaipėdos „Neptūno“ dabar atsilieka vienomis pergalingomis rungtynėmis.

Foto galerija

Vilniečiai šeštadienio vakaro rungtynėse namuose 93:82 (31:23, 20:21, 30:16, 12:22) nugalėjo vietos Utenos „Juventus“ (8-13) komandą.

„Rytas“ pirmavo nuo pat susitikimo pradžios, kai po pirmojo kėlinio buvo priekyje 8 taškais – rezultatu 31:23. Visgi antrajame ketvirtyje vilniečiams taip gerai nesisekė ir kėlinį jie pralaimėjo minimaliu deficitu (20:21). Vis dėlto į ilgąją pertrauką „Ryto“ krepšininkai išėjo pirmaudami 7 taškais (51:44).

Į antrąją dalį vilniečiai sugrįžo su trenksmu ir po laimėto trečiojo kėlinio (30:16) po trisdešimties žaidimo minučių pirmavo 21 taško pranašumu (81:60).

Tuomet pabudo „Juventus“ klubas ir surengė spurtą 10:2 – po Karolio Guščiko dvitaškio Uteniškiai atsiliko rezultatu 83:70. Galiausiai Utenos klubui jėgų pritrūko, o pabaigą geriau sužaidęs „Rytas“ triumfavo.

Rezultatyviausiai šeimininkų gretose žaidė Eimantas Bendžius. Krepšininkas per 29 minutes pelnė 21 tašką (1/1 dvit., 6/8 trit., 1/2 baud. met.), atkovojo 7 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir taip surinko 20 naudingumo balų.

Svečių ekipoje labiausiai pasižymėjo Martinas Gebenas, įmetęs 17 taškų (5/7 dvit., 1/3 trit., 4/4 baud. met.), atkovojęs 7 ir perėmęs 1 kamuolį, atlikęs 4 rezultatyvius perdavimus bei užfiksavęs 26 balus siekiančius efektyvumo rodiklius.

Abi komandos tankiai metė iš toli – „Rytas“ iš tolimosios distancijos laimę bandė 30 sykių, o „Juventus“ išmetė 29 tritaškius.

Tai buvo jau ketvirtoji „Ryto“ pergalė prieš „Juventus“ ekipą šį sezoną – tris kartus vilniečiai sėkmę šventė nacionalinėse pirmenybėse bei sykį triumfavo Karaliaus Mindaugo taurės turnyre.

„Rytas“: Eimantas Bendžius 21 (7 atk. kam., 20 naud. bal.), Chrisas Krameris, Arnas Butkevičius ir Rokas Stipčevičius po 12, D.J. Seeley 11, Deividas Sirvydis 9 (5 atk. kam.), ..., Martynas Echodas 6 (7 atk. kam.).

„Juventus“: Martinas Gebenas 17 (7 atk. kam., 26 naud. bal.), Aleksandras Zakharovas 13, Tomas Dimša 12, Kenny Gainesas 9 (6 rez. perd.), Dovis Bičkauskis 8 (7 rez. perd.).

Trenerių komentarai:

1 2 3  »
2019-02-02 23:28
Cepas
Svarbiausia visi žino, kad Bendžius gali įmesti tik tritaškį bet vistiek visi leidžia mesti. Nu leisk jam veržtis į baudos aikštelę ir jis tampa neįgalus.
Įvertinkite komentarą:
2019-02-02 19:45
Žalgirio fanas
Žalgiris , kad ir nekaip mėto tritaškius, bet vistiek eurolygoję, o Rytas puikiai pataiko , o kur randasi europos taurėję nesugeba iki 4-finalio nueiti, tai ką kalbėti apie euroligą, o LkL visiškai kitas žaidimas.
-1
2019-02-02 19:42
Kažkoks tritaškių konkursas.Beveik 60 abi komandos išmetė.Pas rytą tai čia nieko naujo,kad tiek meta,tik keista,jog Juvė pasidavė šitai manijai.Ir nudegė.Beje,daug kalbama,kad Sirvydžio prasta gynyba,bet net 5 kam.perėmė.Dar labiau pagerinus gynybą ir jo pačio akcijos pakils.
+2
2019-02-02 19:36
Swaggy
Naglumo virsune. Pats nuo ryto iki vakaro cia sedi, istisai izeidineja Kauna ir kauniecius, visaip pravardziuoja ir dar paskui aiskina kad kiti kelia tautine nesantaika.
-2
2019-02-02 19:20
Dilmah
Petriuk......

Pritariu, greitai daug jūsų žaliaskūrių kris už tautinės nesantaikos kūrstymą! Tad geriau pridusk!!! Gal ir tu papūlsi!
2019-02-02 19:15
Parduotos rungtynės
2019-02-02 19:01
to Anonimas
Gynyba nera px. Rimtos komandos nedaleis taip metyti tritaskius. Manai jei Rytas butu vietoje Zalgirio Eurolygoje tai taip pat svaidytu tritaskius? Ten greitai cirkas baigtusi. Paziurek kaip sunkiai komanda iriasi Eurocupe. Gerai kad pakrito pries Partizana, bet kiek jau pralosta buvo begalvems komandoms.
2019-02-02 18:57
Petras B.
Dilmah, tu daugiau draskykis kol gali nes kaip supratau greitai pats nenoresi cia nieko rasyti bei izeidineti:)
-1
2019-02-02 18:54
Nur ir px ta gynybą, svarbu tritaškiai krenta, kad taip žalgiris mestų tritaškius, tai ir top 8 būtų bet su 11mln biudžetu nesugeba snaiperių įsigyti,ir taip jau nepirma sezoną, kas iš to,kad jie žaidžia eurolygoje, visvien nieko gero nenuveikia
gg
Stipcevic tai toks grybas kad zodziu truksta :D svaido beleka , pasai pavirsta klaidom :D toks mazas liliputas su daug energijos ir mazai tolko
-1
Valdas
Norėčiau, kad Juventus kmt aplostu rytą, bet šansai maži jų yra
-1
2019-02-02 18:31
Dilmah
Super Rytas! Matosi, kad užsivedę! Nekreipkim dėmesio į žaliaskūrius, nes jie paprasčiausiai iš pavydo sprogsta, matydami tokį grajų!
Albinas
Keistai cia utena trolina. Bijau kad Utenoje per KMT nebutu Rytui spastu prigalvoje.
+1
Hardenas
Sako tempia rytą debilai. O tokių debilų dar nematęs. Matyt žalfaniai labai įskaudinti pralaimėjimo maskvoje