Nuotr. Lietkabelis/K. Kavolėlis
  • Panevėžio „Lietkabelis“ namuose 95:83 nugalėjo „Šiaulius“

• Saulius Kulvietis pelnė 25 taškus, pataikė 10 metimų iš 11 ir surinko 34 naudingumo balus

• „Lietkabelyje“ debiutavęs Ikenna Iroegbu pelnė 14 taškų ir surinko 18 naudingumo balų

Vos kartą iš žaidimo prametęs Saulius Kulvietis sužaidė karjeros rungtynes Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“), o jo vedamas Panevėžio „Lietkabelis“ (12-8) namuose 95:83 (23:21, 14:23, 34:20, 24:19) pranoko „Šiaulius“ (3-18).

25
34
83%
5/6
2

Kulvietis per 23 minutes pelnė 25 taškus (5/5 dvitaškių, 5/6 tritaškių), atkovojo 3 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius pardavimus, išprovokavo 7 pražangas bei surinko 34 naudingumo balus. Prieš tai puolėjo karjeros pasiekimas buvo 29 naudingumo balai atstovaujant Prienų „Skycop“ klubą.

Po ilgosios pertraukos „Lietkabelis“ turėjo 7 taškų deficitą (37:44), tačiau jau trečiojo kėlinio viduryje panevėžiečiai išlygino rezultatą (52:52).

Kėlinio pabaigoje Kulvietis pataikė dvitaškį, Žiga Dimecas pelnė taškus su pražanga, o naujokas Ikenna Iroegbu pasižymėjo iš toli ir prieš lemiamą ketvirtį „Lietkabelis“ jau pirmavo 71:64.

Ketvirtajame kėlinyje atstumas tarp komandų išliko panašus, o mačo pabaigoje Jamaras Wilsonas, Mindaugas Kupšas ir Iroegbu pridėjo po du taškus bei sukrovę dviženklę persvarą įtvirtino savo komandos pergalę (90:80).

„Lietkabelis“: Saulius Kulvietis 25, Ikenna Iroegbu 14, Mindaugas Kupšas 12, Simas Jasaitis ir Žiga Dimacas po 11.

„Šiauliai“: Benas Griciūnas 21, Karolis Lukošiūnas 13, Evaldas Šaulys 9.

Trenerių komentarai:

Atrinkti (0) Visi (3)
Savas
Jei tokia naujoko pradzia - tai kas toliau? Arba ji greitai perpras, arba kietas grajokas bus
2019-02-02
Cepkelis
Snd visi turėjo sujudet, bet.... Pauliau nebijok!!! Tu gali.... Tu juk iš Žalgirio. Šiek tiek geriau jei būtų gynyboje suzaide būtų viskas puikiai. Šiek tiek truko... NK kitą karta