• „Pacers“ svečiuose 95:88 patiesė „Heat“ ir nutraukė keturių nesėkmių seriją

• Domantas Sabonis pelnė 7 taškus, atkovojo 10 ir perėmė 3 kamuolius

• Lietuvis savo komandoje atkovojo daugiausiai kamuolių

• Bojanas Bogdanovičius surinko 31 tašką ir užfiksavo asmeninį sezono rekordą

Keturių pralaimėjimų seriją nutraukė Domanto Sabonio ginama Indianos „Pacers“ (33-19) komanda, kuri svečiuose 95:88 (21:27, 32:27, 31:23, 11:11) parbloškė Majamio „Heat“ (24-27) krepšininkus.

Foto galerija

Sabonis per 24 minutes pelnė 7 taškus (1/5 dvit., 0/2 trit., 5/8 baudos), atkovojo 10 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė 3 kamuolius, blokavo vieną metimą bei po du kartus suklydo ir prasižengė.

Lietuvis savo komandoje atkovojo daugiausiai kamuolių.

Keturių pralaimėjimų serija „Pacers“ komandai buvo ilgiausia šį sezoną. Ji prasidėjo po to, kai iš rikiuotės iki sezono pabaigos dėl kelio traumos iškrito lyderis Victoras Oladipo.

„Mums reikia priprasti, – apie žaidimą be Oladipo pasisakė „Pacers“ treneris Nate’as McMillanas. – Tam reikia laiko, turime penketuose panaudoti skirtingus žaidėjus. To taip greitai nesutvarkysime.“

„Pacers“ į priekį šovė trečiajame kėlinyje, kurį pradėjo atkarpa 10:0, o kėlinio antroje pusėje jau pirmavo 18 taškų persvara (82:64). Po dviejų kėlinių Indianos klubas turėjo 1 taško deficitą.

Ketvirtajame kėlinyje abi komandos pelnė vos po 11 taškų.

„Viską lėmė psichologija. Mums reikėjo šios pergalės, kad įsibėgėtume. Turime pakankamai gerų žaidėjų, tad galime laimėti ir be Victoro“, – po rungtynių sakė kroatas Bojanas Bogdanovičius, surinkęs 31 tašką (10/12 dvit.) ir pasiekęs geriausią asmeninį rezultatą šį sezoną.

„Heat“ komanda prarado 24 kamuolius, o „Pacers“ po varžovų klaidų pelnė 31 taškus.

„Ketvirtajame ketvirtyje abiejų komandų žaidimas atrodo gana bjaurus“, – pripažino „Heat“ vairininkas Erikas Spoelstra.

„Heat“: Dwyane’as Wade’as 21, Hassanas Whiteside’as 19 (9/13 dvit., 14 atk. kam.), Joshas Richardsonas ir Kelly Olynykas (7 atk. kam.) po 14.

„Pacers“: Bojanas Bogdanovičius 31 (10/12 dvit., 7 atk. kam.), Darrenas Collisonas 20 (6 rez. perd.), Mylesas Turneris 14, Thaddeusas Youngas 11 (9 atk. kam.), Domantas Sabonis 7 (10 atk. kam.).