Nuotr.: BNS
  • „Žalgiris“ halėje 96:67 neturėjo vargo su „Skycop“

• Į aikštę po ilgos pertraukos grįžęs Leo Westermannas žaidė 17 minučių, surinko 7 taškus ir išdalijo 8 rezultatyvius perdavimus

• LKL čempionų persvara ketvirtajame kėlinyje siekė 36 taškus (89:53)

• „Skycop“ komandoje debiutavęs Malcolmas Grantas per 18 minučių pelnė 1 tašką (0/3 dvit., 0/2 trit., 1/1 baudos), atkovojo 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko -1 naudingumo balą

• „Žalgiris“ vertėsi be Brandono Davieso, Nate'o Wolterso ir Lauryno Biručio

Leo Westermanas po daugiau nei penkių savaičių pertraukos grįžo į aikštę ir jo atstovaujamas Kauno „Žalgiris“ (19-2) įsirašė eilinę pergalę Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe – LKL“). Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai sekmadienį Kauno sporto halėje 96:67 (30:15, 23:16, 24:18, 19:18) susitvarkė su Prienų „Skycop“ (7-14).

Foto galerija

„Gera pergalė, įvykdėme visus savo tikslus, malonu, kad sugrįžta traumuoti žaidėjai, malonu, kad jaunimas gauna žaisti. Žinome, kad esame toli nuo savo tikro veido ir bandysime jį pasiekti“, – po mačo kalbėjo Jasikevičius.

Pirmą kartą nuo gruodžio 23-osios žaidęs Westermannas per 17 minučių pelnė 7 taškus ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

„Kaip su viena treniruote, visai padoriai atrodė, – apie savo auklėtinį atsiliepė Šaras. Per kažkiek laiko, tikėsimės, sugrįš į savo tikrąjį veidą.“

Jis pakilo nuo suolo pirmajame kėlinyje ir buvo sutiktas audringais plojimais – prieš tai prancūzas gydėsi traumuotą meniską. Jam baigus reabilitaciją, „Žalgiris“ turi praktiškai visus sveikus krepšininkus. Laurynas Birutis susitikimui nebuvo registruotas dėl jį pakirtusio skrandžio viruso.

Prieniškiai kovą daugkartiniams LKL čempionams dar per pirmąsias pustrečios minutės, kada po Žygimanto Janavičiaus taiklių baudų „Skycop“ minimaliai pirmavo 8:7. Visgi tada aukštesnę pavarą įjungę žalgiriečiai laimėjo atkarpą net 20:2 ir dominavo halėje (27:10).

Ketvirtojo kėlinio viduryje Antanui Kavaliauskui surinkus keturis taškus paeiliui, „Žalgirio“ persvara buvo rekordinė – 89:53. Po minutės pertraukėlės užsivedęs Žygimantas Janavičius surinko penkis taškus, Kšištofas Lavrinovičius pridėjo taiklų tolimą metimą ir 10:0 atkarpą laimėję Virginijaus Šeškaus auklėtiniai sumažino skirtumą 89:63.

12
23
3
5

Teisėjų darbu nepatenkinimą dar pirmajame kėlinyje reiškę Jasikevičius ir Šeškus buvo nubausti techninėmis pražangomis.

Daugiau nei 20 minučių aikštėje „Žalgirio“ gretose praleido Aaronas White'as (21 min.), pasižymėjęs 8 taškais (2/4 dvitaškiai, 1/1 tritaškiai, 1/2 baudos), 6 atkovotais kamuoliais ir 10 naudingumo balų.

Trumpiausiai – 11 minučių – žaidė Marius Grigonis, kuris nuo savęs pridėjo 11 taškų (2/3 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai, 4/4 baudos), 2 atkovotus kamuolius bei 11 naudingumo balų.

„Skycop“ gretose debiutavęs Malcolmas Grantas per 18 minučių prametė visus penkis metimus iš žaidimo, pataikė vienintelę mestą baudą, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 2 kamuolius, 2 kartus suklydo ir užfiksavo -1 balo naudingumą.

Be Biručio „Žalgirio“ komandoje taip pat buvo neregistruoti Brandonas Daviesas ir Nate'as Woltersas.

„Žalgiris“: Antanas Kavaliauskas 15, Edgaras Ulanovas (5 rez. perd.) ir Artūras Milaknis (4/6 trit.) – po 12, Marius Grigonis 11.

„Skycop“: Žygimantas Janavičius 17, Arnas Labuckas 10, Mindaugas Lukauskis ir Martynas Gecevičius (2/7 trit.) – po 8, Vytenis Lipkevičius ir Gintaras Leonavičius – po 7.

Trenerių komentarai:

Atrinkti (0) Visi (26)
ZAIDEJAMS
Gal grizkit i hale eorolygos rungtynes zaist jeigu tik cia tritaskius pataikot.
2019-02-03
+5
pff
prasau waltona lauk, uztenka jokubaicio.